Termékkategória
1. PVC
2. PP állítható kartámasz
3. Dönthető mechanizmus
4. 100 mm-es 3. osztályú gázlift
5. 320 mm-es nylon alap
6. 50 mm-es PU színes görgők
7. Nyakpárnával és derékpárnával
8. Karton: 250 font
9 .Lábtartóval
10 .RGB fénnyel
| Anyagok | PU PVC |
| Festés párnázott kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| Festési alap | |
| Nylon görgő | |
| Termék mérete | 65*77*107-117cm |
| Csomagolás mérete | 72*34,5*65cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 16,5 kg |
| G.W. | 18 kg |
| Mennyiség betöltése | 408db/40HQ |
| Anyagok | PU PVC |
| Festés párnázott kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| Festési alap | |
| Nylon görgő | |
| Termék mérete | 65*77*107-117cm |
| Csomagolás mérete | 72*34,5*65cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 16,5 kg |
| G.W. | 18 kg |
| Mennyiség betöltése | 408db/40HQ |
| Anyagok | PU PVC |
| PP kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es nylon talp | |
| 50 mm-es nylon görgő | |
| Termék mérete | 61*69*108-118cm |
| Csomagolás mérete | 71*32*59cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 14,1 kg |
| G.W. | 15,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 520db/40HQ |
| Anyagok | PU |
| Krómozott kartámasz | |
| Szinkronizálási mechanizmus | |
| 80 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 350 mm-es króm talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Termék mérete | 63*71*117-125cm |
| Csomagolás mérete | 86,5*39*65cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 19,0 kg |
| G.W. | 22,3 kg |
| Mennyiség betöltése | 292db/40HQ |
| Anyagok | PU |
| Festés magasságban állítható párna kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 80 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 350 mm-es króm talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Karfával | |
| Termék mérete | 81*76*124-132cm |
| Csomagolási méret | 92*68*37cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 24,0 kg |
| G.W. | 27 kg |
| Mennyiség betöltése | 301db/40HQ |
| Anyagok | Mesh |
| PP flip kartámasz | |
| Feladat mechanizmus | |
| 80 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 300 mm-es nylon talp | |
| 50 mm-es nylon görgő | |
| Termék mérete | 57*59*89-97cm |
| Csomagolás mérete | 55*27*52cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 8,0 kg |
| G.W. | 9,2 kg |
| Mennyiség betöltése | 840db/40HQ |
| Anyagok | PU |
| 1,2 cm-es rétegelt lemez | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 140 mm-es 3. osztályú gázlift | |
| 260 mm-es króm talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Termék mérete | 42,5*53,5*81,5-95,5 cm |
| Csomagolás mérete | 48*37*48cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 11,0 kg |
| G.W. | 12,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 784db/40HQ |
| Anyagok | PU |
| 1,2 cm-es rétegelt lemez | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 140 mm-es 3. osztályú gázlift | |
| 260 mm-es króm talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Termék mérete | 42,5*53,5*81,5-95,5 cm |
| Csomagolás mérete | 48*37*48cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 11,0 kg |
| G.W. | 12,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 784db/40HQ |
| Anyagok | PU |
| 1,2 cm-es rétegelt lemez | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 140 mm-es 3. osztályú gázlift | |
| 260 mm-es króm talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Termék mérete | 42,5*53,5*81,5-95,5 cm |
| Csomagolás mérete | 48*37*48cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 11,0 kg |
| G.W. | 12,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 784db/40HQ |
| Anyagok | PU |
| 1,2 cm-es rétegelt lemez | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 140 mm-es 3. osztályú gázlift | |
| 260 mm-es króm talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Termék mérete | 42,5*53,5*81,5-95,5 cm |
| Csomagolás mérete | 48*37*48cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 11,0 kg |
| G.W. | 12,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 784db/40HQ |
GUYOU Label Story
Legújabb frissítések
Tájékoztatjuk a legfrissebb vállalati és iparági híreket
Iparági tudás
Tartószerkezet anyagválasztás
Ötcsillagos talp: Ergonómikus székünk nagy szilárdságú alumíniumötvözetet használ az ötcsillagos talp fő anyagaként. Az alumíniumötvözet könnyű súlyáról, nagy szilárdságáról, korrózióállóságáról, fáradtságállóságáról és egyéb tulajdonságairól híres, amelyek biztosítják, hogy a szék stabil maradjon, és ne remegjen még hosszú távú használat után sem. Ezen kívül az alumíniumötvözet ötcsillagos lábak precíziós öntési és csiszolási eljárásokon estek át, a felület pedig sima és sorjamentes, ami egyszerre szép és biztonságos.
Pneumatikus rúd: A pneumatikus rúd a székemelő funkció központi eleme. Szigorúan kiválasztjuk azokat a kiváló minőségű pneumatikus rudakat, amelyek megfeleltek a nemzetközi biztonsági tanúsítványnak, mint például a 4-es vagy magasabb szintű pneumatikus rudak, amelyek megfelelnek az olyan mérvadó szervezetek vizsgálati szabványainak, mint az SGS, a TUV vagy a Bureau Veritas. Ezek a pneumatikus rudak nem csak nagyobb teherbíró képességgel rendelkeznek, hanem kiváló tartóssággal és stabilitással is rendelkeznek, ami biztosítja a szék stabilitását az emelési folyamat során, és hatékonyan elkerülheti a biztonsági veszélyeket.
A stabilitást és biztonságot biztosító intézkedések
Szigorú anyagkiválasztás és tesztelés: Hosszú távú együttműködést folytatunk olyan világhírű vizsgáló intézményekkel, mint az SGS, a TUV és a Bureau Veritas, hogy szigorúan szűrjük és teszteljük az összes kulcsfontosságú anyagot annak biztosítása érdekében, hogy az anyagminőség megfeleljen a nemzetközi biztonsági előírásoknak.
Precíziós gyártási folyamat: Az olyan alkatrészek gyártási folyamata során, mint az ötcsillagos lábak és a légnyomásrudak, fejlett precíziós gyártási eljárásokat alkalmaznak az egyes alkatrészek méretpontosságának és összeszerelési pontosságának biztosítására, így javítva a szék általános stabilitását.
6S irányítási rendszer: Üzemünk szigorú 6S irányítási rendszert alkalmaz, nevezetesen válogatást, javítást, seprést, tisztítást, írástudást és biztonságot, hogy biztosítsa a tiszta és rendezett termelési környezetet, csökkentse a gyártási folyamatban a nemkívánatos tényezőket, és tovább javítsa a termék minőségét.
Többféle biztonsági kialakítás: A pneumatikus rúd robbanásbiztos acéllemezzel és túlterhelés elleni védelemmel van felszerelve. Ha a pneumatikus rúd belső nyomása abnormális vagy meghaladja a névleges teherbírást, automatikusan reteszelődik és megakadályozza a robbanást, további biztonsági védelmet nyújtva a felhasználóknak.
Rendszeres karbantartás és ellenőrzés: Arra bátorítjuk a felhasználókat, hogy rendszeresen ellenőrizzék és tartsák karban a széket, például ellenőrizzék, hogy a légnyomásrúd nem szivárog-e, hogy az ötcsillagos lábak meglazultak-e stb., valamint professzionális karbantartási útmutatást nyújtanak annak biztosítására, hogy a szék mindig a legjobb állapotban legyen használat közben.
Ergonómikus szabadidős irodai játékszékeink magas minőséget és biztonságot követnek a tartószerkezetek anyagainak kiválasztásakor, és szigorú anyagválasztást, pontos gyártási folyamatokat, 6S irányítási rendszereket és többféle biztonsági kialakítást alkalmaznak, hogy a székek stabilak és biztonságosak legyenek. Kényelmes és megbízható élményt biztosít a felhasználóknak.