Termékkategória
| Anyag | PU PVC |
| PP kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es nylon talp | |
| Nylon görgő | |
| Termék mérete | 63*63*107-117cm |
| Csomagolási méret | 72*28,8*59cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 13,5 kg |
| G.W. | 15,0 kg |
| Mennyiség betöltése | 580db/40HQ |
| Anyag | PU PVC |
| Festés párnázott kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 350 króm alap | |
| 50 mm-es nylon görgő | |
| Termék mérete | 69*71*120-130cm |
| Csomagolás mérete | 88*34*65cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 17,0 kg |
| G.W. | 18,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 344db/40HQ |
| Anyag | PU PVC |
| Festés párnázott kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 80 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| Festési alap | |
| Nylon görgő | |
| Termék mérete | 62*73*108-116cm |
| Csomagolási méret | 80*34*65cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 16,5 kg |
| G.W. | 18 kg |
| Mennyiség betöltése | 386db/40HQ |
| Anyag | PU PVC |
| Festés párnázott kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 80 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| Festési alap | |
| Nylon görgő | |
| Termék mérete | 62*73*108-116cm |
| Csomagolás mérete | 80*34*65cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 16,5 kg |
| G.W. | 18 kg |
| Mennyiség betöltése | 386db/40HQ |
| Anyag | PU PVC |
| Krómozott kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 350 mm-es króm talp | |
| Nylon görgő | |
| Termék mérete | 64*77*115-125cm |
| Csomagolás mérete | 88*35*65cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 18,4 kg |
| G.W. | 20,4 kg |
| Mennyiség betöltése | 344db/40HQ |
| Anyag | PU PVC |
| PU állítható kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 60 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 350 mm-es festett fém talp | |
| Nylon görgő | |
| Termék mérete | 68*68*112-118cm |
| Csomagolási méret | 82*34*65cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 20,2 kg |
| G.W. | 22,2 kg |
| Mennyiség betöltése | 384db/40HQ |
| Anyag | PU PVC |
| PP kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 300 mm-es króm alap | |
| 50 mm-es nylon görgő | |
| Termék mérete | 57*63*98,5-108cm |
| Csomagolás mérete | 61*28*56cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 12,3 kg |
| G.W. | 13,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 696 db/40HQ |
| Anyag | PU |
| Feladat mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 280 mm-es króm alap | |
| Krómozott csúszás | |
| Termék mérete | 58*55,5*78,5-87,5 cm |
| Csomagolási méret | 55*53*53cm |
| csomag | 2db/ctn |
| N.W. | 9,0 kg * 2 db |
| G.W. | 19,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 880db/40HQ |
GUYOU Label Story
Legújabb frissítések
Tájékoztatjuk a legfrissebb vállalati és iparági híreket
Iparági tudás
Tartószerkezet anyagválasztás
Ötcsillagos talp: Ergonómikus székünk nagy szilárdságú alumíniumötvözetet használ az ötcsillagos talp fő anyagaként. Az alumíniumötvözet könnyű súlyáról, nagy szilárdságáról, korrózióállóságáról, fáradtságállóságáról és egyéb tulajdonságairól híres, amelyek biztosítják, hogy a szék stabil maradjon, és ne remegjen még hosszú távú használat után sem. Ezen kívül az alumíniumötvözet ötcsillagos lábak precíziós öntési és csiszolási eljárásokon estek át, a felület pedig sima és sorjamentes, ami egyszerre szép és biztonságos.
Pneumatikus rúd: A pneumatikus rúd a székemelő funkció központi eleme. Szigorúan kiválasztjuk azokat a kiváló minőségű pneumatikus rudakat, amelyek megfeleltek a nemzetközi biztonsági tanúsítványnak, mint például a 4-es vagy magasabb szintű pneumatikus rudak, amelyek megfelelnek az olyan mérvadó szervezetek vizsgálati szabványainak, mint az SGS, a TUV vagy a Bureau Veritas. Ezek a pneumatikus rudak nem csak nagyobb teherbíró képességgel rendelkeznek, hanem kiváló tartóssággal és stabilitással is rendelkeznek, ami biztosítja a szék stabilitását az emelési folyamat során, és hatékonyan elkerülheti a biztonsági veszélyeket.
A stabilitást és biztonságot biztosító intézkedések
Szigorú anyagkiválasztás és tesztelés: Hosszú távú együttműködést folytatunk olyan világhírű vizsgáló intézményekkel, mint az SGS, a TUV és a Bureau Veritas, hogy szigorúan szűrjük és teszteljük az összes kulcsfontosságú anyagot annak biztosítása érdekében, hogy az anyagminőség megfeleljen a nemzetközi biztonsági előírásoknak.
Precíziós gyártási folyamat: Az olyan alkatrészek gyártási folyamata során, mint az ötcsillagos lábak és a légnyomásrudak, fejlett precíziós gyártási eljárásokat alkalmaznak az egyes alkatrészek méretpontosságának és összeszerelési pontosságának biztosítására, így javítva a szék általános stabilitását.
6S irányítási rendszer: Üzemünk szigorú 6S irányítási rendszert alkalmaz, nevezetesen válogatást, javítást, seprést, tisztítást, írástudást és biztonságot, hogy biztosítsa a tiszta és rendezett termelési környezetet, csökkentse a gyártási folyamatban a nemkívánatos tényezőket, és tovább javítsa a termék minőségét.
Többféle biztonsági kialakítás: A pneumatikus rúd robbanásbiztos acéllemezzel és túlterhelés elleni védelemmel van felszerelve. Ha a pneumatikus rúd belső nyomása abnormális vagy meghaladja a névleges teherbírást, automatikusan reteszelődik és megakadályozza a robbanást, további biztonsági védelmet nyújtva a felhasználóknak.
Rendszeres karbantartás és ellenőrzés: Arra bátorítjuk a felhasználókat, hogy rendszeresen ellenőrizzék és tartsák karban a széket, például ellenőrizzék, hogy a légnyomásrúd nem szivárog-e, hogy az ötcsillagos lábak meglazultak-e stb., valamint professzionális karbantartási útmutatást nyújtanak annak biztosítására, hogy a szék mindig a legjobb állapotban legyen használat közben.
Ergonómikus szabadidős irodai játékszékeink magas minőséget és biztonságot követnek a tartószerkezetek anyagainak kiválasztásakor, és szigorú anyagválasztást, pontos gyártási folyamatokat, 6S irányítási rendszereket és többféle biztonsági kialakítást alkalmaznak, hogy a székek stabilak és biztonságosak legyenek. Kényelmes és megbízható élményt biztosít a felhasználóknak.