Termékkategória
| Anyag | PU |
| 1,2 cm-es rétegelt lemez | |
| Feladat mechanizmus | |
| 330 festő gázlift | |
| 385 mm-es festőalap | |
| Termék mérete | 47*49*92-114cm |
| Csomagolási méret | 58*54*49 cm |
| csomag | 2db/ctn |
| N.W. | 8,4 kg * 2 db |
| G.W. | 18,0 kg |
| Mennyiség betöltése | 880db/40HQ |
| Anyag | PU |
| 1,2 cm-es rétegelt lemez | |
| Feladat mechanizmus | |
| 330 festő gázlift | |
| 385 mm-es festőalap | |
| Termék mérete | 47*49*92-114cm |
| Csomagolás mérete | 58*54*49 cm |
| csomag | 2db/ctn |
| N.W. | 8,4 kg * 2 db |
| G.W. | 18,0 kg |
| Mennyiség betöltése | 880db/40HQ |
| Anyag | PU |
| Feladat mechanizmus | |
| 160mm 2. osztályú gázlift | |
| 260 mm-es króm talp | |
| Nylon görgő | |
| Termék mérete | 43*47*85-99cm |
| Csomagolási méret | 48*20*48cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 5,0 kg |
| G.W. | 6,0 kg |
| Mennyiség betöltése | 1400db/40HQ |
| Anyag | PU |
| Feladat mechanizmus | |
| 160mm 2. osztályú gázlift | |
| 260 mm-es króm talp | |
| Nylon görgő | |
| Termék mérete | 43*47*85-99cm |
| Csomagolás mérete | 48*20*48cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 5,0 kg |
| G.W. | 6,0 kg |
| Mennyiség betöltése | 1400db/40HQ |
| Anyag | PU |
| Feladat mechanizmus | |
| 160mm 2. osztályú gázlift | |
| 260 mm-es króm talp | |
| Nylon görgő | |
| Termék mérete | 43*47*85-99cm |
| Csomagolás mérete | 48*20*48cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 5,0 kg |
| G.W. | 6,0 kg |
| Mennyiség betöltése | 1400db/40HQ |
| Anyag | PU |
| 1,2 cm-es rétegelt lemez | |
| Feladat mechanizmus | |
| 140 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 260 mm-es króm talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Termék mérete | 35*35*45-58cm |
| Csomagolási méret | 48*16*46cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 4,0 kg |
| G.W. | 5,0 kg |
| Mennyiség betöltése | 1880db/40HQ |
| Anyag | Mesh |
| 2 fokozatú zár-billentő mechanizmus | |
| Állítható magasságú kartámasz | |
| 80 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es króm talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Fejtámlával és deréktámasszal | |
| Termék mérete | 62*54*119-127cm |
| Csomagolás mérete | 73*33*59cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 15,0 kg |
| G.W. | 16,8 kg |
| Mennyiség betöltése | 469db/40HQ |
| Anyag | Mesh |
| PP kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| Nylon alap | |
| Nylon görgő | |
| Termék mérete | 60*63*91-101cm |
| Csomagolási méret | 53*30*51cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 6,5 kg |
| G.W. | 8 kg |
| Mennyiség betöltése | 826db/40HQ |
| Anyag | Mesh |
| Fekete PP kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es nylon talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Termék mérete | 55*56*92,5-102,5 cm |
| Csomagolás mérete | 64*28,8*59,5cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 9,4 kg |
| G.W. | 10,7 kg |
| Mennyiség betöltése | 648db/40HQ |
| Anyag | Mesh |
| Fekete PP kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es nylon talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Termék mérete | 55*56*92,5-102,5 cm |
| Csomagolás mérete | 64*28,8*59,5cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 9,4 kg |
| G.W. | 10,7 kg |
| Mennyiség betöltése | 648db/40HQ |
| Anyag | Mesh |
| PP párnázott flip kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es nylon talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Termék mérete | 60*56*100,5-110,5 cm |
| Csomagolás mérete | 68*28,8*59cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 10,2 kg |
| G.W. | 11,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 600db/40HQ |
| Anyag | PU |
| Fém vázas párna kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es arany porszórt fém alap | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Termék mérete | 60,5*65*93,5-101,5 cm |
| Csomagolás mérete | 64*40*60cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 15,0 kg |
| G.W. | 16,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 429db/40HQ |
| Anyag | PU PVC |
| Krómozott kartámasz | |
| Nagy méretű zár-billentő mechanizmus | |
| 80 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 350 mm-es alumínium talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Termék mérete | 63*73*118-127cm |
| Csomagolás mérete | 84,5*35*65cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 19,80 kg |
| G.W. | 21,80 kg |
| Mennyiség betöltése | 356db/40HQ |
| Anyag | PU PV |
| Festés párnázott kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| Festési alap | |
| Nylon görgő | |
| Termék mérete | 72*67*114-124cm |
| Csomagolás mérete | 74*35*64cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 17 kg |
| G.W. | 18,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 420db/40HQ |
| Anyag | PU PVC |
| Festőpárna kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 80 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 350 mm-es festőalap | |
| Nylon görgő | |
| Termék mérete | 66*75*114-122cm |
| Csomagolás mérete | 74*40*65cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 15,7 kg |
| G.W. | 17,7 kg |
| Mennyiség betöltése | 348db/40HQ |
GUYOU Label Story
Legújabb frissítések
Tájékoztatjuk a legfrissebb vállalati és iparági híreket
Iparági tudás
Tartószerkezet anyagválasztás
Ötcsillagos talp: Ergonómikus székünk nagy szilárdságú alumíniumötvözetet használ az ötcsillagos talp fő anyagaként. Az alumíniumötvözet könnyű súlyáról, nagy szilárdságáról, korrózióállóságáról, fáradtságállóságáról és egyéb tulajdonságairól híres, amelyek biztosítják, hogy a szék stabil maradjon, és ne remegjen még hosszú távú használat után sem. Ezen kívül az alumíniumötvözet ötcsillagos lábak precíziós öntési és csiszolási eljárásokon estek át, a felület pedig sima és sorjamentes, ami egyszerre szép és biztonságos.
Pneumatikus rúd: A pneumatikus rúd a székemelő funkció központi eleme. Szigorúan kiválasztjuk azokat a kiváló minőségű pneumatikus rudakat, amelyek megfeleltek a nemzetközi biztonsági tanúsítványnak, mint például a 4-es vagy magasabb szintű pneumatikus rudak, amelyek megfelelnek az olyan mérvadó szervezetek vizsgálati szabványainak, mint az SGS, a TUV vagy a Bureau Veritas. Ezek a pneumatikus rudak nem csak nagyobb teherbíró képességgel rendelkeznek, hanem kiváló tartóssággal és stabilitással is rendelkeznek, ami biztosítja a szék stabilitását az emelési folyamat során, és hatékonyan elkerülheti a biztonsági veszélyeket.
A stabilitást és biztonságot biztosító intézkedések
Szigorú anyagkiválasztás és tesztelés: Hosszú távú együttműködést folytatunk olyan világhírű vizsgáló intézményekkel, mint az SGS, a TUV és a Bureau Veritas, hogy szigorúan szűrjük és teszteljük az összes kulcsfontosságú anyagot annak biztosítása érdekében, hogy az anyagminőség megfeleljen a nemzetközi biztonsági előírásoknak.
Precíziós gyártási folyamat: Az olyan alkatrészek gyártási folyamata során, mint az ötcsillagos lábak és a légnyomásrudak, fejlett precíziós gyártási eljárásokat alkalmaznak az egyes alkatrészek méretpontosságának és összeszerelési pontosságának biztosítására, így javítva a szék általános stabilitását.
6S irányítási rendszer: Üzemünk szigorú 6S irányítási rendszert alkalmaz, nevezetesen válogatást, javítást, seprést, tisztítást, írástudást és biztonságot, hogy biztosítsa a tiszta és rendezett termelési környezetet, csökkentse a gyártási folyamatban a nemkívánatos tényezőket, és tovább javítsa a termék minőségét.
Többféle biztonsági kialakítás: A pneumatikus rúd robbanásbiztos acéllemezzel és túlterhelés elleni védelemmel van felszerelve. Ha a pneumatikus rúd belső nyomása abnormális vagy meghaladja a névleges teherbírást, automatikusan reteszelődik és megakadályozza a robbanást, további biztonsági védelmet nyújtva a felhasználóknak.
Rendszeres karbantartás és ellenőrzés: Arra bátorítjuk a felhasználókat, hogy rendszeresen ellenőrizzék és tartsák karban a széket, például ellenőrizzék, hogy a légnyomásrúd nem szivárog-e, hogy az ötcsillagos lábak meglazultak-e stb., valamint professzionális karbantartási útmutatást nyújtanak annak biztosítására, hogy a szék mindig a legjobb állapotban legyen használat közben.
Ergonómikus szabadidős irodai játékszékeink magas minőséget és biztonságot követnek a tartószerkezetek anyagainak kiválasztásakor, és szigorú anyagválasztást, pontos gyártási folyamatokat, 6S irányítási rendszereket és többféle biztonsági kialakítást alkalmaznak, hogy a székek stabilak és biztonságosak legyenek. Kényelmes és megbízható élményt biztosít a felhasználóknak.