Termékkategória
Fedezze fel a csúcsteljesítményt a modern munkaterületre szabott Task Chair sorozatunkkal. Az alkalmazkodóképességet a támasztékkal egyensúlyozva ezek a székek megfelelnek a mozgalmas napok állandóan változó igényeinek. A szellőzést elősegítő, lélegző hálós háttámláktól a teljesen személyre szabható beállításokig – állítható kartámasz, ülésmélység és billenési mechanizmusok – alkalmazkodnak az Ön egyedi testtartási igényeihez. A könnyű, de robusztus keretek simán siklik a több felületű görgőkön, zökkenőmentes mozgást biztosítva a feladatok között. Legyen szó intenzív projektekről vagy mindennapi rutinokról, a stílus és a praktikum párosítása a munkahelyi kiválóság elérésében.
| Anyagok | Mesh |
| PP párnázott flip kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| Nylon alap | |
| PU görgő | |
| Termék mérete | 59*58*98-108cm |
| Csomagolási méret | 58*32*59cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 10,3 kg |
| G.W. | 11,8 kg |
| Mennyiség betöltése | 640db/40HQ |
| Anyag | Mesh |
| PP kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| Nylon alap | |
| Nylon görgő | |
| Termék mérete | 60*63*91-101cm |
| Csomagolási méret | 53*30*51cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 6,5 kg |
| G.W. | 8 kg |
| Mennyiség betöltése | 826db/40HQ |
| Anyag | Mesh |
| Fekete PP kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es nylon talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Termék mérete | 55*56*92,5-102,5 cm |
| Csomagolás mérete | 64*28,8*59,5cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 9,4 kg |
| G.W. | 10,7 kg |
| Mennyiség betöltése | 648db/40HQ |
| Anyag | Mesh |
| Fekete PP kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es nylon talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Termék mérete | 55*56*92,5-102,5 cm |
| Csomagolás mérete | 64*28,8*59,5cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 9,4 kg |
| G.W. | 10,7 kg |
| Mennyiség betöltése | 648db/40HQ |
| Anyag | Mesh |
| PP párnázott flip kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es nylon talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Termék mérete | 60*56*100,5-110,5 cm |
| Csomagolás mérete | 68*28,8*59cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 10,2 kg |
| G.W. | 11,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 600db/40HQ |
| Anyag | Szövet |
| PP kartámasz | |
| 2 fokozatú zár-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es nylon talp | |
| Nylon görgő | |
| Termék mérete | 58*60,5*99,5-119,5cm |
| Csomagolás mérete | 76*34*59cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 14,60 kg |
| G.W. | 16,00 kg |
| Mennyiség betöltése | 435db/40HQ |
| Anyag | PU PVC |
| PP kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 300 mm-es króm alap | |
| 50 mm-es nylon görgő | |
| Termék mérete | 57*63*98,5-108cm |
| Csomagolás mérete | 61*28*56cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 12,3 kg |
| G.W. | 13,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 696 db/40HQ |
| Anyagok | Mesh |
| PP flip kartámasz | |
| Feladat mechanizmus | |
| 80 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 300 mm-es nylon talp | |
| 50 mm-es nylon görgő | |
| Termék mérete | 57*59*89-97cm |
| Csomagolás mérete | 55*27*52cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 8,0 kg |
| G.W. | 9,2 kg |
| Mennyiség betöltése | 840db/40HQ |
GUYOU Label Story
Legújabb frissítések
Tájékoztatjuk a legfrissebb vállalati és iparági híreket
Iparági tudás
A mai felgyorsult munkakörnyezetben a minőségi munkaszék nemcsak a munka hatékonyságának javításának kulcsa, hanem a dolgozók egészségének és kényelmének biztosításában is nélkülözhetetlen része. Az iparág vezető szereplőjeként az Anji Guyou Furniture Co., Ltd. mélyen megérti ezt, és elkötelezett amellett, hogy ergonomikus, szép és praktikus munkaszékeket hozzon létre, hogy új vitalitást és kényelmet töltsön be a globális irodaterekbe.
A Task Chair egy szék, amelyet hosszú távú számítógépes munkához, megbeszélésekhez vagy koncentrált feladatokhoz terveztek. Eltér a hagyományos irodai székektől, és nagyobb figyelmet fordít a felhasználó hátának, nyakának és karjainak megtámasztására, hogy csökkentse a fáradtságot és a hosszan tartó ülés okozta lehetséges egészségügyi problémákat, mint például az ágyéki porckorongsérv és a nyaki spondylosis. A kiváló munkaszék az egyéni testalkathoz, ülési szokásokhoz és munkaigényekhez igazítható, hogy minden felhasználó személyre szabott és kényelmes élményben legyen része.
Kína vezető egyedi konferenciaszék-gyáraként és konferenciaszékek beszállítójaként az Anji Guyou Furniture Co., Ltd. a munkaszékek területén is rendkívüli erőről tett tanúbizonyságot mély ipari felhalmozási és innovációs képességeivel. A cég tapasztalt és képzett gyártási csapattal rendelkezik. Nemcsak a különféle anyagok alkalmazásában és feldolgozásában jártasak, hanem alaposan átlátják a piaci keresletet, és folyamatosan képesek piacra dobni a kor trendjének és az egészség fogalmának megfelelő új termékeket.
A minőség-ellenőrzés tekintetében Anji Guyou szigorúan bevezeti a 6S irányítási rendszert, a nyersanyagbeszerzéstől a gyártási folyamaton át a késztermék-ellenőrzésig minden láncszem a kiválóságra törekszik. Ez az extrém részletekre való törekvés biztosítja, hogy minden egyes munkaszék kiállja az idő próbáját, és hosszan tartó és tartós használati élményt nyújtson a felhasználóknak.
A termékek kiváló minőségének további ellenőrzése érdekében Anji Guyou hosszú távú együttműködési kapcsolatokat épített ki a világhírű SGS, TUV és Bureau Veritas tesztelő és tanúsító ügynökségekkel. Ezek az ügynökségek tekintélyükről és pártatlanságukról ismertek. Szigorú tesztelés és értékelés révén az Anji Guyou's Task Chair a nemzetközi szabványoknak megfelelő tanúsítvánnyal rendelkezik, amely bizonyítja kiváló teljesítményét a biztonság, a tartósság, a környezetvédelem és egyéb szempontok terén. Ez nemcsak az Anji Guyou termékminőségének magas szintű elismerése, hanem a vállalat folyamatos kiválóságra és innovációs bátorságra irányuló törekvésének legjobb megtestesülése is.
A modern irodai környezetben a hatékonyságra és egészségre való törekvésben kétségtelenül a minőségi munkaszék a legjobb partner minden dolgozó számára. Az Anji Guyou Furniture Co., Ltd. professzionális gyártási képességeivel, kiváló termékminőségével és rugalmas testreszabási szolgáltatásaival vezeti a Task Chair iparág új irányzatát. A jövőben Anji Guyou továbbra is fenntartja az "emberközpontú, első a minőség" üzleti filozófiáját, folytatja az innovációt és az áttörést, valamint kényelmesebb, egészségesebb és hatékonyabb irodai élményt biztosít a globális felhasználók számára.