Termékkategória
Bemutatjuk prémium kategóriás vezetői irodai székeinket, amelyeket aprólékosan kidolgoztunk, hogy újradefiniálja a munkaterület luxusát és ergonómiai kiválóságát. Ezek a székek többet jelentenek, mint ülőhely megoldások; az Ön professzionális rangjáról tanúskodik, ötvözi a kifinomult dizájnt a páratlan kényelemmel. A legkiválóbb anyagokból készült vezetői székek robusztus, kiváló minőségű alumíniumból vagy polírozott fából készült vázzal büszkélkedhetnek, biztosítva a tartósságot, amely kiállja az idő próbáját. A rugalmas, teljes kiőrlésű bőr vagy prémium szövet kárpitozás pazarul vonja be Önt, és olyan színválasztékot kínál, amely bármilyen irodai esztétikához illeszkedik, a klasszikus feketétől az elegáns földszínekig. Székeink fejlett ergonomikus kialakításúak, beleértve az állítható deréktámaszt, amely igazodik a gerincoszlop természetes ívéhez, csökkentve a hát megerőltetését a hosszabb munkaidő alatt. Állítható magasságú ülésekkel, dönthető billentési mechanizmusokkal és 360 fokban elforgatható funkcióival elősegítik a dinamikus üléshelyzeteket, javítva a fókuszt és a termelékenységet. Az innovatív, a jó kényelem érdekében párnázott kartámaszok gyakran állítható magasságú és szélességűek, így személyre szabott támaszt nyújtanak a váll és a nyak feszültségének enyhítésére. A simán gördülő görgőkkel felszerelt ötcsillagos alap biztosítja a stabilitást, miközben lehetővé teszi a könnyű mozgást a különböző padlófelületeken anélkül, hogy kárt okozna. Élje át az irodai ülőhelyek csúcsát vezetői irodai székeinkkel – ahol az elegancia találkozik az ergonómiával, így a munkaterület a termelékenység és a kifinomultság birodalmává válik. Emelje fel napi rutinját; fektessen be egy olyan székbe, amely nemcsak kiegészíti vezetői státuszát, hanem aktívan hozzájárul jólétéhez. Tapasztalja meg a különbséget még ma.
| Anyag | Leathaire |
| Kifelé billenthető párna kartámasz | |
| Záró-dőlés-reteszelő mechanizmus | |
| 80 mm-es 3. osztályú gázlift | |
| 350 mm-es levehető porszórt vas talp | |
| 60 mm-es PU görgő | |
| Lábtartóval | |
| Termék mérete | 76*73*109-119cm |
| Csomagolás mérete | 84*64*44cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 23,0 kg |
| G.W. | 25,0 kg |
| Mennyiség betöltése | 300db/40HQ |
| Anyag | PU |
| Festés magasságban állítható párna kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 80 mm-es 3. osztályú gázlift | |
| 350 mm-es alumínium talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Lábtartóval | |
| Termék mérete | 78*64*118-126cm |
| Csomagolás mérete | 77*66*37cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 22,0 kg |
| G.W. | 24,0 kg |
| Mennyiség betöltése | 375db/40HQ |
| Anyag | Szövet |
| Festés magasságban állítható párna kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 80 mm-es 3. osztályú gázlift | |
| 350 mm-es alumínium talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Lábtartóval | |
| Termék mérete | 78*64*118-126cm |
| Csomagolás mérete | 77*66*37cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 22,0 kg |
| G.W. | 24,0 kg |
| Mennyiség betöltése | 375db/40HQ |
| Anyagok | PU |
| Krómozott kartámasz | |
| Fekvő mechanizmus | |
| 80 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 350 mm-es króm talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Lábtartóval | |
| Termék mérete | 78,5*70*120-128cm |
| Csomagolás mérete | 84*65*41cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 20,7 kg |
| G.W. | 22,7 kg |
| Mennyiség betöltése | 300db/40HQ |
| Anyag | PU PVC |
| Festés párnázott kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| Festési alap | |
| Nylon görgő | |
| Termék mérete | 72*67*114-124cm |
| Csomagolás mérete | 74*35*64cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 17 kg |
| G.W. | 18,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 420db/40HQ |
| Anyag | PU PVC |
| Festőpárna kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 350 mm-es festőalap | |
| Nylon görgő | |
| Termék mérete | 72*67*114-124cm |
| Csomagolási méret | 74*35*65cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 17 kg |
| G.W. | 18,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 420db/40HQ |
| Anyag | PU PVC |
| Festés flip kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 350 festő nylon talp | |
| 50 mm-es nylon öntvény | |
| Termék mérete | 54*71*111-121cm |
| Csomagolási méret | 75*33*65cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 15,0 kg |
| G.W. | 16,4 kg |
| Mennyiség betöltése | 420db/40HQ |
| Anyag | PU PVC |
| Festés párnázott kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| Króm alap | |
| Nylon görgő | |
| Termék mérete | 70*60*110-120cm |
| Csomagolás mérete | 81*32*59cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 14,5 kg |
| G.W. | 16,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 418db/40HQ |
| Anyag | PU PVC |
| Krómozott kartámasz | |
| Nagy méretű zár-billentő mechanizmus | |
| 80 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 350 mm-es alumínium talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Termék mérete | 63*73*118-127cm |
| Csomagolás mérete | 84,5*35*65cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 19,80 kg |
| G.W. | 21,80 kg |
| Mennyiség betöltése | 356db/40HQ |
| Anyag | PU PV |
| Festés párnázott kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| Festési alap | |
| Nylon görgő | |
| Termék mérete | 72*67*114-124cm |
| Csomagolás mérete | 74*35*64cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 17 kg |
| G.W. | 18,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 420db/40HQ |
| Anyag | PU PVC |
| Festőpárna kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 80 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 350 mm-es festőalap | |
| Nylon görgő | |
| Termék mérete | 66*75*114-122cm |
| Csomagolás mérete | 74*40*65cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 15,7 kg |
| G.W. | 17,7 kg |
| Mennyiség betöltése | 348db/40HQ |
| Anyag | PU PVC |
| Krómozott kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 80 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 350 mm-es króm talp | |
| Nylon görgő | |
| Termék mérete | 59*62*105-113cm |
| Csomagolás mérete | 79*33*59cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 14,8 kg |
| G.W. | 16,3 kg |
| Mennyiség betöltése | 455db/40HQ |
| Anyag | PU PVC |
| PP kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es nylon talp | |
| Nylon görgő | |
| Termék mérete | 63*63*107-117cm |
| Csomagolási méret | 72*28,8*59cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 13,5 kg |
| G.W. | 15,0 kg |
| Mennyiség betöltése | 580db/40HQ |
| Anyag | PU PVC |
| Festés párnázott kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 350 króm alap | |
| 50 mm-es nylon görgő | |
| Termék mérete | 69*71*120-130cm |
| Csomagolás mérete | 88*34*65cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 17,0 kg |
| G.W. | 18,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 344db/40HQ |
GUYOU Label Story
Legújabb frissítések
Tájékoztatjuk a legfrissebb vállalati és iparági híreket
Iparági tudás
A gyártási folyamatban a executive office chairs, we are well aware of the importance of cutting and processing accuracy to ensure product quality, improve durability and optimize user experience. To this end, we have adopted a series of advanced technical measures and management systems to ensure that every link reaches the top level of the industry.
A forrásellenőrzésből kiválasztjuk a legjobb alapanyagokat, beleértve a kiváló minőségű alumíniumot, a polírozott fát és a teljes bőrt vagy a kiváló minőségű szöveteket. Ezek az anyagok nemcsak az esztétika és a kényelem kettős szabványának felelnek meg, hanem szilárd alapot teremtenek a későbbi precíz feldolgozáshoz.
A forgácsolási folyamatban bevezettük a nagy pontosságú CNC szerszámgépeket (CNC). Ezek a berendezések fejlett CNC technológiát alkalmaznak, és az előre beállított háromdimenziós modell szerint mikron szintű vágást végeznek, hatékonyan elkerülve a hagyományos kézi vágás okozta hibákat és következetlenségeket. A CNC szerszámgépek nemcsak a vágás pontosságát és hatékonyságát javítják, hanem az automatizált műveletek révén csökkentik a munkaerőköltségeket is, biztosítva a gyártási folyamat stabilitását és fenntarthatóságát.
A feldolgozás során nagy jelentőséget tulajdonítunk a részletek ellenőrzésének és a precizitásnak is. A szabványosított 6S irányítási rendszert azért alkalmazzák, hogy biztosítsa a műhelykörnyezet tisztaságát és rendezettségét, és csökkentse a külső tényezők által okozott feldolgozási hibákat. A munkáscsapat sok tapasztalt szakemberből áll, akik nemcsak kiváló kézművességgel rendelkeznek, hanem rendszeresen részesülnek szakmai képzésben is. Ügyesen tudják kezelni a különböző típusú nagy pontosságú megmunkáló berendezéseket, például CNC marógépeket, CNC hajlítógépeket stb., hogy finom megmunkálást végezzenek a székvázon, a karfán és a különböző alkatrészeken, hogy biztosítsák, hogy az egyes alkatrészek mérete, alakja és szöge megfeleljen a tervezési követelményeknek.
Emellett precíziós mérőeszközökkel és vizsgálóberendezésekkel is rendelkezünk, mint például háromkoordinátás mérőgépek (CMM), lézerszkennerek, stb., hogy a megmunkált alkatrészek teljeskörű és nagy pontosságú vizsgálatát lehessen lefolytatni annak érdekében, hogy minden termék megfeleljen vagy meghaladja az elvárt minőségi szabványokat. Ez a szigorú tesztelési folyamat nemcsak a termék általános minőségét javítja, hanem szilárd alapot teremt a későbbi összeszerelési munkákhoz.
Érdemes megemlíteni, hogy cégünk hosszú távú együttműködési kapcsolatokat épített ki professzionális és tekintélyes SGS, TUV és Bureau Veritas tesztelő ügynökségekkel. Ezek az ügynökségek nemcsak szigorú minőségi tesztelési szabványokat biztosítanak számunkra, hanem segítenek a gyártási folyamatok folyamatos optimalizálásában is, hogy vezetői irodai székeink megfeleljenek a legszigorúbb tesztelési követelményeknek a világ különböző piacain.
A nagy pontosságú CNC szerszámgépek, a szabványos 6S irányítási rendszer, a professzionális dolgozói csapat, a kifinomult tesztelő berendezések, valamint a hiteles vizsgáló ügynökségekkel való együttműködés révén jelentős javulást értünk el a vezetői irodai székek gyártási folyamatában a vágási és feldolgozási pontosság terén, hatékonyan csökkentettük a hibákat, javítottuk a gyártás hatékonyságát, és tartósabb, megbízhatóbb és ergonomikusabb irodai székeket hoztunk a felhasználóknak.