Termékkategória
Merüljön el a játék birodalmában átfogó Gaming Chair kollekciónkkal, ahol a kényelem és a teljesítmény párosul a tökéletes játékélményért. A rajongók és a szakemberek számára egyaránt készült székeinket úgy tervezték, hogy fokozzák a fókuszt és a kitartást az intenzív játékmenetek során. A lenyűgöző esztétikával, amely tükrözi a játék élénk világát, minden szék egy csipetnyi gamer-sikkes stílust kölcsönöz a berendezésnek. Az állítható deréktámasztól és a fejtámláktól a sokoldalú dőlési funkciókig ezek a székek előnyben részesítik az ergonómiát, biztosítva, hogy a testtartása még a maratoni játék során is támogatott maradjon. A megerősített keretek és a nagy sűrűségű hab párnázás tartósságot és kényelmet biztosítanak, míg a speciális anyagok elősegítik a légáteresztő képességet és a hosszú élettartamot. Akár epikus csatákba merülsz, akár virtuális világokat hódítasz meg, Gaming Chair kollekciónk az Ön megbízható szövetségese a győzelemre való törekvésben.
| Anyag | PVC szövet |
| 2D kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 80 mm-es 3. osztályú gázlift | |
| 350 mm Festés fém talp | |
| 60 mm-es fekete PU görgő | |
| Nyak- és derékpárnával | |
| Termék mérete | 67*66*128-135cm |
| Csomagolás mérete | 83*65*32,5cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 18,7 kg |
| G.W. | 20,7 kg |
| Mennyiség betöltése | 400db/40HQ |
| Anyag | PVC |
| 2D kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 80 mm-es 3. osztályú gázlift | |
| 350 mm Nylon talp | |
| 60 mm-es PU görgő | |
| Nyak- és derékpárnával | |
| Termék mérete | 67,5*66*124,5-132cm |
| Csomagolás mérete | 83*65*32,5cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 19,1 kg |
| G.W. | 21,1 kg |
| Mennyiség betöltése | 400db/40HQ |
| Anyag | PU PVC |
| Festés párnázott állítható kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| Festési alap | |
| Nylon görgő | |
| Termék mérete | 65*65*115-125cm |
| Csomagolás mérete | 78*33*65cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 15,0 kg |
| G.W. | 17,0 kg |
| Mennyiség betöltése | 420db/40HQ |
| Anyag | PU háló |
| PP párnázott kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| Nylon alap | |
| Nylon görgő | |
| Termék mérete | 63*64*108-118cm |
| Csomagolás mérete | 73*31,5*56cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 12,2 kg |
| G.W. | 13,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 532db/40HQ |
| Anyag | PU háló |
| PP párnázott kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es nylon talp | |
| Nylon görgő | |
| Termék mérete | 62*61*108-118cm |
| Csomagolás mérete | 77*30,5*59cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 14,2 kg |
| G.W. | 15,7 kg |
| Mennyiség betöltése | 515db/40HQ |
| Anyag | Mesh |
| Fém vázas párna kartámasz | |
| 410 mm-es talp poliészter borítással | |
| 5 pozícióban állítható fekvőtámasz | |
| 360-ban forgó funkció | |
| Termék mérete | 55,5*56*76,5cm |
| Csomagolás mérete | 58*57*38cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 8,10 kg |
| G.W. | 9,60 kg |
| Mennyiség betöltése | 560db/40HQ |
| Anyag | Mesh |
| Fém vázas párna kartámasz | |
| 500 mm-es talp poliészter borítással | |
| 5 pozícióban állítható fekvőtámasz | |
| 360-ban forgó funkció | |
| Termék mérete | 86*64*84cm |
| Csomagolás mérete | 83*64*36cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 12,6 kg |
| G.W. | 14,1 kg |
| Mennyiség betöltése | 364db/40HQ |
| Anyag | Mesh |
| Fém vázas párna kartámasz | |
| 500 mm-es talp poliészter borítással | |
| 5 pozícióban állítható fekvőtámasz | |
| 360-ban forgó funkció | |
| Termék mérete | 69*63,5*88cm |
| Csomagolás mérete | 72*68*41cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 9,8 kg |
| G.W. | 11,3 kg |
| Mennyiség betöltése | 306db/40HQ |
| Anyag | Mesh PU |
| Fa keretes párna kartámasz | |
| 500 mm-es talp PU burkolattal | |
| 5 pozícióban állítható fekvőtámasz | |
| 360-ban forgó funkció | |
| Pohártartóval és oldalzsebbel | |
| Termék mérete | 75*63*88cm |
| Csomagolási méret | 77*71*41cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 10,9 kg |
| G.W. | 12,4 kg |
| Mennyiség betöltése | 306db/40HQ |
| Anyag | PU és PVC |
| PU párnázott kartámasz pohártartóval | |
| Fekvő mechanizmus | |
| Nyak- és derékpárnával | |
| Oldalsó zseb | |
| Lábtartóval | |
| Termék mérete | 81,5*86*111cm |
| Csomagolási méret | 86*68*51cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 21,9 kg |
| G.W. | 24,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 215db/40HQ |
| Anyag | PU PVC |
| PP párna kartámasz | |
| Feladat mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 280 mm-es nylon talp | |
| 50 mm-es nylon görgő | |
| Termék mérete | 63*64*101-111cm |
| Csomagolás mérete | 62*29*53cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 12,0 kg |
| G.W. | 13,3 kg |
| Mennyiség betöltése | 760db/40HQ |
| Anyag | PVC bársony |
| 3D kartámasz | |
| Béka mechanizmus | |
| 60 mm lefelé 6 cm 3. osztályú gázlift | |
| 350 mm-es festett fém talp | |
| 60 mm-es fekete görgők | |
| Teljesen formázott hab a testhez és az üléshez, memóriahab a fejpárnához és az ágyékpárnához. | |
| Termék mérete | 69*60*134-144cm |
| Csomagolási méret | 86*65*37cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 23,3 kg |
| G.W. | 25,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 310db/40HQ |
GUYOU Label Story
Legújabb frissítések
Tájékoztatjuk a legfrissebb vállalati és iparági híreket
Iparági tudás
Manapság, ahogy a digitalizáció hulláma végigsöpör a világon, a PC-s számítógépes játékok számtalan ember számára a pihenés, szórakozás és versenyzés kedvelt módjaivá váltak. A játéktechnológia gyors fejlődésével és a játékosok magával ragadó élményre való törekvésének folyamatos fejlesztésével, PC-s játékszékek (professzionális számítógépes játékszékek), mint a játékosokat és a virtuális világot összekötő híd, soha nem látott változásokon és újításokon mennek keresztül. Az iparág vezető bútorgyártójaként az Anji Guyou Furniture Co., Ltd. vezető szerepet tölt be ezen a területen a szakmai evolúció és innováció terén mély ipari felhalmozódásával és előremutató tervezési koncepcióival.
A hagyományos irodai székek már nem tudják kielégíteni a modern játékosok hosszú távú és nagy intenzitású használati igényeit. Ezért az Anji Guyou által piacra dobott számítógépes játékszékek teljes mértékben figyelembe veszik az ergonómia alapelveit a tervezés során, és nagy sűrűségű memóriahabot használnak az ülés és a háttámla kitöltésére, így biztosítva, hogy a játékosok továbbra is kényelmes üléshelyzetben maradjanak a hosszú távú játék során, hatékonyan enyhítve a háton, a nyakon és a csípőn nehezedő nyomást.
Az anyagválasztás az egyik fontos kritériuma egy kiváló játékszék mérésének. Az Anji Guyou olyan kiváló minőségű anyagokat választ, mint a kopásálló és csúszásmentes PU bőr vagy a légáteresztő és nedvességáteresztő hálószövet, amelyek nem csak könnyen tisztíthatók és karbantarthatók, de hatékonyan ellenállnak az izzadság- és olajfoltok eróziójának is, megőrizve a szék tartós szépségét és kényelmét. A masszív acélváz és a sima emelő gázrúd biztosítja a szék stabilitását és tartósságát. Még intenzív játékműveletek ellenére is olyan stabil lehet, mint egy szikla, így a legszilárdabb támogatást nyújtja a játékosoknak.
Anji Guyou a gyártási folyamat során mindig ragaszkodik a környezetvédelem elvéhez. A nyersanyagbeszerzéstől a termelésen és feldolgozáson át a hulladékok ártalmatlanításáig minden láncszem szigorúan követi a nemzetközi környezetvédelmi szabványokat, és a környezetterhelés csökkentésére törekszik. Az újrahasznosítható anyagok felhasználása, a termelési folyamatok optimalizálása és az energiahatékonyság javítása nemcsak a termelési költségeket csökkenti, hanem a zöld gyártás és a fenntartható fejlődés mindenki számára előnyös helyzetét is eléri. A környezet tiszteletben tartása és védelme arra is késztette az Anji Guyou termékeit, hogy jobban elnyerjék a fogyasztók tetszését a piacon.
A modern játékkultúra fontos részeként a Racing Gaming Chairs átfogó frissítésen megy keresztül az egyetlen funkcióról a diverzifikációra és az intelligenciára. Az Anji Guyou Furniture Co., Ltd. professzionális tervezőcsapatával, szigorú minőség-ellenőrzési rendszerével és előremutató piaci betekintésével továbbra is támogatja az innovációt és a fejlesztést ezen a területen, kényelmesebb, hatékonyabb és intelligensebb játékélményt biztosítva a játékosoknak. A jövőben okunk van azt hinni, hogy a technológia folyamatos fejlődésével és a fogyasztói kereslet növekvő diverzifikációjával a PC Computer Gaming Chairs továbbra is a játékberendezések új trendjének élén áll, és minden játékrajongó számára egy izgalmasabb virtuális világutat nyit.