Termékkategória
A professzionális stílust és játékfunkciókat egyaránt igénylő játékosok számára Gaming irodai székeink zökkenőmentesen illeszkednek az irodai környezetbe, miközben megfelelnek az elkötelezett játékosok igényeinek. Elegáns, executive megjelenésükkel és fejlett ergonómiai jellemzőivel ezek a székek kényelmes ülésélményt kínálnak, akár dolgozik, akár új szintre lép. Az állíthatóság kulcsfontosságú, az ülésmagasság, a dőlésfeszítés és a kartámasz pozicionálása az egyéni igényeknek megfelelően. A plüss párnázás és a légáteresztő anyagok kombinációja hűvösen tartja magát hosszú órákon keresztül, így biztosítva, hogy egy ütem hiánya nélkül válthasson át a munkából a játékba.
| Anyag | PU háló |
| PP párnázott kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 3. osztályú gázlift | |
| Nylon alap | |
| Nylon görgő | |
| Termék mérete | 60*63*108-118cm |
| Csomagolás mérete | 69*29*57cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 13,0 kg |
| G.W. | 14,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 608db/40HQ |
| Anyag | PU PVC |
| Festés párnázott állítható kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| Festési alap | |
| Nylon görgő | |
| Termék mérete | 65*65*115-125cm |
| Csomagolás mérete | 78*33*65cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 15,0 kg |
| G.W. | 17,0 kg |
| Mennyiség betöltése | 420db/40HQ |
| Anyag | PU háló |
| PP párnázott kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| Nylon alap | |
| Nylon görgő | |
| Termék mérete | 63*64*108-118cm |
| Csomagolás mérete | 73*31,5*56cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 12,2 kg |
| G.W. | 13,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 532db/40HQ |
| Anyag | PU háló |
| PP párnázott kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es nylon talp | |
| Nylon görgő | |
| Termék mérete | 62*61*108-118cm |
| Csomagolás mérete | 77*30,5*59cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 14,2 kg |
| G.W. | 15,7 kg |
| Mennyiség betöltése | 515db/40HQ |
GUYOU Label Story
Legújabb frissítések
Tájékoztatjuk a legfrissebb vállalati és iparági híreket
Iparági tudás
A digitalizációs hullám által vezérelve az e-sport marginális kultúrából fokozatosan egy globálisan elismert feltörekvő iparággá fejlődött, amelynek hatása határokon átível, és játékosok és nézők százmillióit vonzza. Az e-sport ipar erőteljes fejlődésével a professzionális felszerelések iránti kereslet is nő a játékrajongók körében. Közülük a Gaming Office Chair, mint a virtuális és a valós világot összekötő híd, fokozatosan a játékberendezések nélkülözhetetlen részévé válik. Ez a cikk feltárja a Gaming Office Chair egyedülálló varázsát, és elemzi, hogyan vált a játékélmény javításának kulcstényezőjévé.
A hagyományos irodai székekkel vagy otthoni székekkel ellentétben a Gaming Office Chair tervezése kezdetén teljes mértékben figyelembe veszi a játékosok speciális igényeit. Nemcsak a hűvös és személyre szabott megjelenésre törekednek, hanem nagyobb figyelmet fordítanak az ergonómia alkalmazására is, a hosszú távú játékból adódó fizikai terhelés csökkentésére törekszenek egy precíz támogatási rendszer segítségével. Az állítható karfáktól, deréktámasztól, fejtámláktól kezdve az emberi test ívéhez illeszkedő széktámlákig minden részletet úgy alakítottak ki, hogy a játékosok kényelmes üléshelyzetben maradjanak, miközben élvezik a játékot, csökkentve a nyaki, ágyéki és karcsigolyák fáradását.
A személyre szabott konferenciaszékek és vendégszékek vezető szállítójaként Kínában, az Anji Guyou Furniture Co., Ltd. gazdag iparági tapasztalatával, szigorú minőség-ellenőrzési rendszerével és nemzetközi mérvadó tesztelő intézményekkel való hosszú távú együttműködésével biztosította Gaming Office Chair termékeinek kiváló minőségét. Legyen szó az anyagok kiválasztásáról, a kifinomult kivitelezésről vagy a termékek tartósságáról, elérték az iparágvezető szintet, és világszerte több mint 2000 vásárló bizalmát és dicséretét vívták ki.
A személyre szabott fogyasztói igények növekedésével a Gaming Office Chair személyre szabott szolgáltatása is a piac csúcspontjává vált. A színtől, az anyagtól a funkcionális konfigurációig a fogyasztók preferenciáik és igényeik szerint választhatnak, és akár a tervezési folyamatban is részt vehetnek, hogy egyedi, exkluzív széket hozzanak létre. Ez a személyre szabott testreszabási szolgáltatás nemcsak a fogyasztók személyre szabott igényeit elégíti ki, hanem tovább segíti a Gaming Office Chair piac szegmentációját és differenciálódását.
Az e-sport iparág fontos részeként a Gaming Office Chair egyedülálló tervezési koncepciójával és fejlett technológiai innovációjával példátlan kényelmet biztosít a játékosok számára. Az e-sport iparág folyamatos fejlődésével és a fogyasztói igények folyamatos változásával okunk van azt hinni, hogy a leendő Gaming Office Chair intelligensebb és személyre szabottabb lesz, és fontos kapocs lesz a játékvilág és a való élet között. Minden játékos számára, aki szereti a játékokat, a megfelelő Gaming irodai szék választása azt jelenti, hogy egészségesebb, hatékonyabb és élvezetesebb játékstílust kell választania.