Termékkategória
Merüljön el a játékszékek világában belépő szintű játékszékeinkkel, amelyek célja, hogy jelentős befektetés nélkül bemutassák az ergonomikus játék birodalmába. Ezek a székek a kényelmes játékhoz szükséges alapvető funkciókat kínálják, beleértve az állítható ülésmagasságot és a háttámla dönthetőségét, lehetővé téve az alapvető testreszabást. A megfizethetőséget szem előtt tartva készültek, de kényelmes párnázással és tartós anyagokkal továbbra is elegendő támaszt nyújtanak. Ideális kezdőknek vagy pénztárcakímélőknek. Entry-Level székeink jó kiindulópontot jelentenek a játékkal kapcsolatos utazáshoz.
| Anyag | PVC |
| Összekötő párna kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es nylon talp | |
| 50 mm-es nylon görgő | |
| Nyak- és derékpárnával | |
| Termék mérete | 62*54*117-127c |
| Csomagolás mérete | 78*28,5*59cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 13,4 kg |
| G.W. | 15 kg |
| Mennyiség betöltése | 480db/40'GP;533db/40'HQ |
| Anyag | PVC |
| Összekötő párna kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es nylon talp | |
| 50 mm-es nylon görgő | |
| Nyak- és derékpárnával | |
| Termék mérete | 62*54*117-127c |
| Csomagolási méret | 78*28,5*59cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 13,4 kg |
| G.W. | 15 kg |
| Mennyiség betöltése | 480db/40'GP;533db/40'HQ |
| Anyagok | PVC |
| Összekötő párna kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 350 mm-es nylon talp | |
| 50 mm-es nylon görgő | |
| Nyak- és derékpárnával | |
| Termék mérete | 62,5*58*121,5-131,5 cm |
| Csomagolás mérete | 82*32,5*65cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 14,2 kg |
| G.W. | 15,7 kg |
| Mennyiség betöltése | 392db/40HQ |
| Anyagok | PVC |
| PP állítható kartámasz | |
| Fekvő mechanizmus | |
| 100 mm-es 3. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es nylon talp | |
| 50 mm-es PU színes görgők | |
| Nyak- és derékpárnával | |
| Termék mérete | 64,5*51*119-129cm |
| Csomagolás mérete | 85x32,5x59 cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 17,5 kg |
| G.W. | 19,0 kg |
| Mennyiség betöltése | 430db/40HQ |
1. PVC
2. PP párnázott összekötő kartámasz
3. Dönthető mechanizmus
4. 100 mm-es 2. osztályú gázlift
5. 320 mm-es nylon alap
6. 50 mm-es nylon görgő
7. Nyakpárnával és derékpárnával
8. Lábtartóval
9. Termék mérete: 61*51,5*114-124cm
10. Csomagolási méret: 78*28*59cm
11. Csomag: 1db/ctn
12. ÉN:14,6kg
13. G.W.:16kg
14. Betöltési mennyiség: 533 db/40HQ
| Anyag | PVC bársony |
| PP állítható kartámasz | |
| Fekvő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es nylon talp | |
| 50 mm-es nylon görgő | |
| Nyak- és derékpárnával | |
| Lábtartóval | |
| Termék mérete | 61*51,5*114-124cm |
| Csomagolás mérete | 78*28,8*59cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 14,6 kg |
| G.W. | 16 kg |
| Mennyiség betöltése | 533db/40HQ |
| Anyag | PVC bársony |
| PP állítható kartámasz | |
| Fekvő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es nylon talp | |
| 60 mm-es nylon görgő | |
| Nyak- és derékpárnával | |
| Termék mérete | 65*64*116-126cm |
| Csomagolási méret | 78*28,8*59cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 14,5 kg |
| G.W. | 16,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 533db/40HQ |
| Anyag | PU |
| PU párnázott összekötő kartámasz | |
| 2 fokozatú zár-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es nylon talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Nyak- és derékpárnával | |
| Lábtartóval | |
| Termék mérete | 60*54*110-120cm |
| Csomagolás mérete | 80*29*59cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 15,00 kg |
| G.W. | 16,50 kg |
| Mennyiség betöltése | 516db/40HQ |
| Anyag | PVC bőr |
| PP állítható kartámasz | |
| Fekvő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es nylon talp | |
| 50 mm-es PU színes görgők | |
| Nyak- és derékpárnával | |
| Termék mérete | 65*64*116-126cm |
| Csomagolás mérete | 78*28,8*59cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W./G.W | 14,5 kg/16,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 533db/40'HQ |
| Anyag | PVC bőr |
| PP állítható kartámasz | |
| Fekvő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es nylon talp | |
| 50 mm-es PU színes görgők | |
| Nyak- és derékpárnával | |
| Termék mérete | 65*64*116-126cm |
| Csomagolás mérete | 78*28,8*59cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W./G.W | 14,5 kg/16,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 533db/40'HQ |
| Anyag | PVC bőr |
| PP állítható kartámasz | |
| Fekvő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es nylon talp | |
| 50 mm-es PU színes görgők | |
| Nyak- és derékpárnával | |
| Termék mérete | 65*64*116-126cm |
| Csomagolás mérete | 78*28,8*59cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W./G.W | 14,5 kg/16,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 533db/40'HQ |
| Anyag | PVC bőr |
| PP állítható kartámasz | |
| Fekvő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es nylon talp | |
| 50 mm-es PU színes görgők | |
| Nyak- és derékpárnával | |
| Termék mérete | 65*64*116-126cm |
| Csomagolás mérete | 78*28,8*59cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W./G.W | 14,5 kg/16,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 533db/40'HQ |
| Anyag | PVC |
| PP állítható kartámasz | |
| Fekvő mechanizmus | |
| 100 mm-es 3. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es nylon talp | |
| 50 mm-es PU színes görgők | |
| Nyak- és derékpárnával | |
| Termék mérete | 62*59*120-130cm |
| Csomagolás mérete | 80*30*59cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W./G.W | 16,5 kg/18,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 470db/40'HQ |
| Anyag | Műbőr |
| PP kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es nylon talp | |
| PU színű görgők | |
| A szék mérete | 56*62*105-113cm |
| Csomagolás mérete | 73*29*59cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W./G.W. | 13 kg/15 kg |
| Mennyiség betöltése | 540db/40HQ |
| Anyag | Műbőr |
| PP kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es nylon talp | |
| PU színű görgők | |
| A szék mérete | 56*62*105-113cm |
| Csomagolás mérete | 73*29*59cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W./G.W. | 13 kg/15 kg |
| Mennyiség betöltése | 540db/40HQ |
1. PVC
2. PP állítható kartámasz
3. Dönthető mechanizmus
4. 100 mm-es 3. osztályú gázlift
5. 320 mm-es nylon alap
6. 50 mm-es PU színes görgők
7. Nyakpárnával és derékpárnával
8. Karton: 250 font
9. Lábtartóval
10. RGB fénnyel
1. PVC
2. PP állítható kartámasz
3. Dönthető mechanizmus
4. 100 mm-es 3. osztályú gázlift
5. 320 mm-es nylon alap
6. 50 mm-es PU színes görgők
7. Nyakpárnával és derékpárnával
8. Karton: 250 font
9. Lábtartóval
10. RGB fénnyel
GUYOU Label Story
Legújabb frissítések
Tájékoztatjuk a legfrissebb vállalati és iparági híreket
Iparági tudás
Az ergonómiai szempontok kulcsfontosságúak egy olcsó játékszék tervezésénél a kényelem és a támogatás biztosítása érdekében. Íme a fő szempontok, amelyeket figyelembe kell venni:
Ülésmagasság beállítása: Az ülésmagasságnak állíthatónak kell lennie, hogy elférjen a különböző magasságú emberek, a lábak a talajon maradjanak, a térd pedig derékszögben legyen.
Ülésmélység: Az ülésmélységnek állíthatónak kell lennie, hogy megfelelő lábtartást biztosítson, miközben a háttámla érintkezik a szék háttámlával.
Deréktámasz: A jó deréktámasz megőrzi a gerincoszlop természetes ívét, és csökkenti a derékra nehezedő nyomást, amelyet a hosszan tartó ülés okoz.
A szék háttámlája dőlésszöge: A szék háttámlája képes legyen állítani a dőlésszöget, hogy különböző ülési lehetőségeket és relaxációs módszereket biztosítson, és támogassa a háttámla természetes ívét.
Kartámasz beállítása: A kartámasz magasságának és szélességének állíthatónak kell lennie, hogy megtámassza az alkarokat, és enyhítse a vállra és a nyakra nehezedő nyomást.
Ülőpárna párnázás: Az üléspárnának nagy sűrűségű habszivacsból vagy más kényelmes párnázóanyagból kell készülnie, hogy megfelelő kényelmet biztosítson és elkerülje a deformációt hosszú távú használat után.
Légáteresztő képesség és anyagok: Az ülés és a háttámla anyagainak légáteresztőnek kell lenniük, hogy csökkentsék a hőfelhalmozódást és a hosszan tartó ülésből származó izzadságot.
Kerekek és talp: A kerekeknek alkalmasnak kell lenniük a különböző padlóanyagokhoz (például szőnyeghez vagy kemény padlóhoz), az alapnak pedig stabilnak kell lennie, hogy biztosítsa a szék stabilitását és könnyű mozgatását.
Nyaktámasz: Ha a széknek van fejtámlája vagy nyaktámasza, ezeknek állíthatónak kell lenniük a különböző ülőhelyzetekhez és egyéni igényekhez.
Általános stabilitás: A szék általános szerkezetének stabilnak kell lennie, hogy elkerülje a rázkódást vagy az instabilitást a mozgás vagy beállítás során, hogy a használat során biztonságban legyen.
Az olcsó játékszékek tartósságát hosszú távú használat után gyakran a következő tényezők befolyásolják:
Anyagminőség:
Üléspárnázás: A pénztárcabarát játékszékek gyakran kisebb sűrűségű habot vagy más olcsó párnázatot használnak. Ezek az anyagok hosszú távú használat után elveszíthetik formájukat vagy elveszíthetik eredeti komfortérzetüket.
Külső anyagok: A műbőr vagy a gyenge minőségű ruha hosszan tartó használat után megrepedhet, elhasználódhat vagy kifakulhat.
Szerkezeti stabilitás:
Talp és konzol: A pénztárcabarát székek alapja és konzolja gyakran olcsóbb anyagokból vagy szerkezeti kialakításból készül, és előfordulhat, hogy nem olyan erős, mint a felső kategóriás székeké. Hosszan tartó használat után az alap meglazulhat vagy instabillá válhat.
Székkerekek: Előfordulhat, hogy az olcsó székkerekek nem alkalmasak hosszú távú használatra, és hajlamosak a kopásra, ami befolyásolja a szék mobilitását és stabilitását.
Ergonomikus beállítás:
Beállító funkció: A költségvetési székek beállítási funkciója általában alapvető, és a beállító mechanizmus hosszú távú használat során elhasználódhat, ami pontatlan vagy elakadt beállításokat eredményezhet.
Támasztórendszer: Előfordulhat, hogy a derék- és nyaktámasz kialakítása és anyagai nem olyan tartósak, mint a magasabb kategóriás székeké, és nem biztos, hogy hosszú távú használathoz nyújtanak megfelelő alátámasztást.
Kényelem:
Párnák: Hosszabb ideig tartó használat után a párnák kényelme csökkenhet, és nem lesz többé támasztó vagy kényelmes.
Szellőzés: A gazdaságos székek kevésbé légáteresztőek lehetnek, és hosszan tartó használat után fülledtnek vagy kényelmetlennek érezhetik magukat.
Napi karbantartás:
Tisztítás és karbantartás: A gazdaságos játékszékek anyagai több napi karbantartást igényelhetnek megjelenésük és funkciójuk megőrzése érdekében. A foltok és a kopás könnyebben befolyásolhatja a tartósságukat.
Míg a gazdaságos játékszékek alapvető kényelmet és funkcionalitást biztosítanak a kezdeti szakaszban, hosszú távú használat után nem biztos, hogy olyan tartósak, mint a csúcskategóriás székek. A gazdaságos játékszék kiválasztásakor a következő intézkedéseket mérlegelheti élettartamának meghosszabbítása érdekében:
Rendszeres tisztítás és karbantartás az anyagok túlzott kopásának elkerülése érdekében.
Ügyeljen a szék használatának beállítására, és kerülje a nem megfelelő testtartás hosszú távú használatát.
Használat közben próbálja elkerülni a túlterhelést, hogy csökkentse a szék szerkezetére nehezedő feszültséget.