Termékkategória
Merüljön el a játék birodalmában átfogó Gaming Chair kollekciónkkal, ahol a kényelem és a teljesítmény párosul a tökéletes játékélményért. A rajongók és a szakemberek számára egyaránt készült székeinket úgy tervezték, hogy fokozzák a fókuszt és a kitartást az intenzív játékmenetek során. A lenyűgöző esztétikával, amely tükrözi a játék élénk világát, minden szék egy csipetnyi gamer-sikkes stílust kölcsönöz a berendezésnek. Az állítható deréktámasztól és a fejtámláktól a sokoldalú dőlési funkciókig ezek a székek előnyben részesítik az ergonómiát, biztosítva, hogy a testtartása még a maratoni játék során is támogatott maradjon. A megerősített keretek és a nagy sűrűségű hab párnázás tartósságot és kényelmet biztosítanak, míg a speciális anyagok elősegítik a légáteresztő képességet és a hosszú élettartamot. Akár epikus csatákba merülsz, akár virtuális világokat hódítasz meg, Gaming Chair kollekciónk az Ön megbízható szövetségese a győzelemre való törekvésben.
| Anyag | PVC |
| Összekötő párna kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es nylon talp | |
| 50 mm-es nylon görgő | |
| Nyak- és derékpárnával | |
| Termék mérete | 62*54*117-127c |
| Csomagolás mérete | 78*28,5*59cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 13,4 kg |
| G.W. | 15 kg |
| Mennyiség betöltése | 480db/40'GP;533db/40'HQ |
| Anyag | PVC |
| Összekötő párna kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es nylon talp | |
| 50 mm-es nylon görgő | |
| Nyak- és derékpárnával | |
| Termék mérete | 62*54*117-127c |
| Csomagolási méret | 78*28,5*59cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 13,4 kg |
| G.W. | 15 kg |
| Mennyiség betöltése | 480db/40'GP;533db/40'HQ |
| Anyagok | PVC és bársony |
| 4D kartámasz | |
| Szinkronizálási mechanizmus | |
| 100 mm-es, 4-es osztályú gázlift 7 cm-es süllyedéssel | |
| Króm alumínium talp | |
| PU görgő | |
| Memóriahab nyakú derék mágneses vonzással | |
| Beépített fel és le gyúró masszázs | |
| Termék mérete | 78*55*128-136cm |
| Ülés | 84*65*41cm |
| Vissza | SZ56*Ma85cm |
| Csomagolás mérete | 87*65*38cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 25,5 kg |
| G.W. | 27,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 308db/40HQ |
| Anyagok | Szövet és bársony |
| 4D kartámasz | |
| Szinkronizálási mechanizmus | |
| 100 mm-es, 4-es osztályú gázlift 7 cm-es süllyedéssel | |
| Alumínium alap festése | |
| Fekete PU görgő | |
| Mágneses memóriahabos fejpárna | |
| Beépített, állítható magasságú deréktámasz | |
| Termék mérete | 73*56*128-133cm |
| Csomagolási méret | 83*65*37cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 24,5 kg |
| G.W. | 27,3 kg |
| Mennyiség betöltése | 350db/40HQ |
| Anyagok | PVC |
| Összekötő párna kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 350 mm-es nylon talp | |
| 50 mm-es nylon görgő | |
| Nyak- és derékpárnával | |
| Termék mérete | 62,5*58*121,5-131,5 cm |
| Csomagolás mérete | 82*32,5*65cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 14,2 kg |
| G.W. | 15,7 kg |
| Mennyiség betöltése | 392db/40HQ |
| Anyagok | PVC |
| 2D kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| Nylon alap | |
| Nylon görgő | |
| Nyak- és derékpárnával | |
| Termék mérete | 67*66*123-133cm |
| Csomagolás mérete | 83*29*65cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 17,6 kg |
| G.W. | 19,6 kg |
| Mennyiség betöltése | 456db/40HQ |
| Anyagok | PVC |
| 2D kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| Nylon alap | |
| Nylon görgő | |
| Nyak- és derékpárnával | |
| Termék mérete | 67*66*123-133cm |
| Csomagolási méret | 83*29*65cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 17,6 kg |
| G.W. | 19,6 kg |
| Mennyiség betöltése | 456db/40HQ |
| Anyagok | PVC |
| PP állítható kartámasz | |
| Fekvő mechanizmus | |
| 100 mm-es 3. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es nylon talp | |
| 50 mm-es PU színes görgők | |
| Nyak- és derékpárnával | |
| Termék mérete | 64,5*51*119-129cm |
| Csomagolás mérete | 85x32,5x59 cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 17,5 kg |
| G.W. | 19,0 kg |
| Mennyiség betöltése | 430db/40HQ |
| Anyagok | PVC |
| 2D kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| Nylon alap | |
| Nylon görgő | |
| Nyak- és derékpárnával | |
| Termék mérete | 67*66*123-133cm |
| Csomagolás mérete | 83*29*65cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 17,6 kg |
| G.W. | 19,6 kg |
| Mennyiség betöltése | 456db/40HQ |
1. PVC
2. 2D kartámasz
3. Záró-billentő mechanizmus
4. 100 mm-es 3. osztályú gázlift
5. Nylon alap
6. 60 mm-es nylon görgő
7. Nyakpárnával és derékpárnával
8. Termék mérete: 67*66*123-133cm
9. Csomagolási méret: 85*41*65cm
10. Csomag: 1db/ctn
11. N.W.:23,0kgs
12. G.W.: 26,0kg
13. Betöltési mennyiség: 280db/40HQ
1. PVC Velvet
2. 4D kartámasz
3. Szinkronizálási mechanizmus
4. 80 mm-es, 3. osztályú gázlift 50 mm-es kúpos kivitelben
5. 350 mm Festőalap
6. 60 mm-es fekete PU görgő
7. Nyakpárnával és derékpárnával
8. Termék mérete: 74*66*127-135cm
9. Csomagolási méret: 83*66*44cm
10. Csomag: 1db/ctn
11. N. W.:22. 2 kg
12. G. W.:24. 7 kg
13. Betöltési mennyiség: 300db/40HQ
1. PVC
2. 4D kartámasz
3. Záró-billentő mechanizmus
4. 100 mm-es 3. osztályú gázlift
5. Fémtalp festése
6. 60 mm-es nylon görgő
7. Nyakpárnával és derékpárnával
8. Termék mérete: 67*66*125-135cm
9. Csomagolási méret: 86*70*38cm
10. Csomag: 1db/ctn
11. N. W.:23. 0 kg
12. G. W.:26. 0 kg
13. Betöltési mennyiség: 312db/40HQ
1. PVC
2. PP párnázott összekötő kartámasz
3. Dönthető mechanizmus
4. 100 mm-es 2. osztályú gázlift
5. 320 mm-es nylon alap
6. 50 mm-es nylon görgő
7. Nyakpárnával és derékpárnával
8. Lábtartóval
9. Termék mérete: 61*51,5*114-124cm
10. Csomagolási méret: 78*28*59cm
11. Csomag: 1db/ctn
12. ÉN:14,6kg
13. G.W.:16kg
14. Betöltési mennyiség: 533 db/40HQ
1. PVC
2. PU fix kartámasz
3. Záró-billentő mechanizmus
4. 100 mm-es 2. osztályú gázlift
5. 350 mm-es nylon alap
6. 60 mm-es PU görgő
7. Nyakpárnával és derékpárnával
8. Termék mérete: 67*59,5*124-134cm
9. Csomagolási méret: 83*65,5*29cm
10. Csomag: 1db/ctn
11. ÉN: 16,8 kg
12. G.W.: 18,5 kg
13. Betöltési mennyiség: 450db/40HQ
| Anyag | PU háló |
| PP párnázott kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 3. osztályú gázlift | |
| Nylon alap | |
| Nylon görgő | |
| Termék mérete | 60*63*108-118cm |
| Csomagolás mérete | 69*29*57cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 13,0 kg |
| G.W. | 14,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 608db/40HQ |
| Anyag | PVC bársony |
| PP állítható kartámasz | |
| Fekvő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es nylon talp | |
| 50 mm-es nylon görgő | |
| Nyak- és derékpárnával | |
| Lábtartóval | |
| Termék mérete | 61*51,5*114-124cm |
| Csomagolás mérete | 78*28,8*59cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 14,6 kg |
| G.W. | 16 kg |
| Mennyiség betöltése | 533db/40HQ |
| Anyag | PVC bársony |
| PP állítható kartámasz | |
| Fekvő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es nylon talp | |
| 60 mm-es nylon görgő | |
| Nyak- és derékpárnával | |
| Termék mérete | 65*64*116-126cm |
| Csomagolási méret | 78*28,8*59cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 14,5 kg |
| G.W. | 16,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 533db/40HQ |
| Anyag | PVC |
| 2D kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 3. osztályú gázlift | |
| Nylon alap | |
| 60 mm-es nylon görgő | |
| Nyak- és derékpárnával | |
| Termék mérete | 67*66*123-133cm |
| Csomagolás mérete | 83*32,5*65cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 21,0 kg |
| G.W. | 23,0 kg |
| Mennyiség betöltése | 392db/40HQ |
| Anyag | PU |
| 4D kartámasz | |
| Többfunkciós mechanizmus | |
| 100 mm-es 3. osztályú gázlift | |
| Fém alap festése | |
| Nylon görgő | |
| Nyak- és derékpárnával | |
| Termék mérete | 67*66*128-138cm |
| Csomagolás mérete | 86*36*68cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 23,0 kg |
| G.W. | 26,0 kg |
| Mennyiség betöltése | 312db/40HQ |
| Anyag | PVC |
| 3D kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 3. osztályú gázlift | |
| Fém alap festése | |
| 60 mm-es nylon görgő | |
| Nyak- és derékpárnával | |
| Termék mérete | 66*66*123-133cm |
| Csomagolási méret | 83*32,5*65cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 21,0 kg |
| G.W. | 23,0 kg |
| Mennyiség betöltése | 392db/40HQ |
GUYOU Label Story
Legújabb frissítések
Tájékoztatjuk a legfrissebb vállalati és iparági híreket
Iparági tudás
Manapság, ahogy a digitalizáció hulláma végigsöpör a világon, a PC-s számítógépes játékok számtalan ember számára a pihenés, szórakozás és versenyzés kedvelt módjaivá váltak. A játéktechnológia gyors fejlődésével és a játékosok magával ragadó élményre való törekvésének folyamatos fejlesztésével, PC-s játékszékek (professzionális számítógépes játékszékek), mint a játékosokat és a virtuális világot összekötő híd, soha nem látott változásokon és újításokon mennek keresztül. Az iparág vezető bútorgyártójaként az Anji Guyou Furniture Co., Ltd. vezető szerepet tölt be ezen a területen a szakmai evolúció és innováció terén mély ipari felhalmozódásával és előremutató tervezési koncepcióival.
A hagyományos irodai székek már nem tudják kielégíteni a modern játékosok hosszú távú és nagy intenzitású használati igényeit. Ezért az Anji Guyou által piacra dobott számítógépes játékszékek teljes mértékben figyelembe veszik az ergonómia alapelveit a tervezés során, és nagy sűrűségű memóriahabot használnak az ülés és a háttámla kitöltésére, így biztosítva, hogy a játékosok továbbra is kényelmes üléshelyzetben maradjanak a hosszú távú játék során, hatékonyan enyhítve a háton, a nyakon és a csípőn nehezedő nyomást.
Az anyagválasztás az egyik fontos kritériuma egy kiváló játékszék mérésének. Az Anji Guyou olyan kiváló minőségű anyagokat választ, mint a kopásálló és csúszásmentes PU bőr vagy a légáteresztő és nedvességáteresztő hálószövet, amelyek nem csak könnyen tisztíthatók és karbantarthatók, de hatékonyan ellenállnak az izzadság- és olajfoltok eróziójának is, megőrizve a szék tartós szépségét és kényelmét. A masszív acélváz és a sima emelő gázrúd biztosítja a szék stabilitását és tartósságát. Még intenzív játékműveletek ellenére is olyan stabil lehet, mint egy szikla, így a legszilárdabb támogatást nyújtja a játékosoknak.
Anji Guyou a gyártási folyamat során mindig ragaszkodik a környezetvédelem elvéhez. A nyersanyagbeszerzéstől a termelésen és feldolgozáson át a hulladékok ártalmatlanításáig minden láncszem szigorúan követi a nemzetközi környezetvédelmi szabványokat, és a környezetterhelés csökkentésére törekszik. Az újrahasznosítható anyagok felhasználása, a termelési folyamatok optimalizálása és az energiahatékonyság javítása nemcsak a termelési költségeket csökkenti, hanem a zöld gyártás és a fenntartható fejlődés mindenki számára előnyös helyzetét is eléri. A környezet tiszteletben tartása és védelme arra is késztette az Anji Guyou termékeit, hogy jobban elnyerjék a fogyasztók tetszését a piacon.
A modern játékkultúra fontos részeként a Racing Gaming Chairs átfogó frissítésen megy keresztül az egyetlen funkcióról a diverzifikációra és az intelligenciára. Az Anji Guyou Furniture Co., Ltd. professzionális tervezőcsapatával, szigorú minőség-ellenőrzési rendszerével és előremutató piaci betekintésével továbbra is támogatja az innovációt és a fejlesztést ezen a területen, kényelmesebb, hatékonyabb és intelligensebb játékélményt biztosítva a játékosoknak. A jövőben okunk van azt hinni, hogy a technológia folyamatos fejlődésével és a fogyasztói kereslet növekvő diverzifikációjával a PC Computer Gaming Chairs továbbra is a játékberendezések új trendjének élén áll, és minden játékrajongó számára egy izgalmasabb virtuális világutat nyit.