Termékkategória
Lépjen be a luxus és a kényeztetés világába szalonszékeinkkel, melyeket a fodrászszalonok és szépségszalonok élményének emelésére terveztek. A stílust és a funkcionalitást egyaránt szem előtt tartva készült székek plüss párnázással, állítható magassággal és hidraulikus emelőrendszerrel rendelkeznek a zökkenőmentes átmenet érdekében a formázás során. Az ergonómikus háttámlák és karfák jó kényelmet nyújtanak az ügyfeleknek, míg a masszív talpak stabilitást biztosítanak. A vintage bájtól a modern minimalizmusig számos dizájnnal rendelkező szalonszékeink nemcsak ülőalkalmatosságok, hanem kulcsfontosságú elemek a pihentető és előkelő szalon légkör megteremtésében.
| Anyag | PU |
| Feladat mechanizmus | |
| 140 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 280mm radi Króm talp | |
| 50 mm-es nylon görgő | |
| Termék mérete | |
| Hátsó méret | 36*21,5cm |
| Ülésmagasság | 50-64 cm |
| Ülés átm | 36 cm |
| Ülés vastagsága | 9 cm |
| Csomagolás mérete | 51*22*55cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 7,5 kg |
| G.W. | 8,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 1100db/40HQ |
| Anyag | PU |
| 1,2 cm-es rétegelt lemez | |
| 2 fokozatú zár-billentő mechanizmus | |
| 140 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 260 mm-es króm talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Termék mérete | 40*40*51-65cm |
| Csomagolási méret | 50*26*48cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 4,0 kg |
| G.W. | 5,0 kg |
| Mennyiség betöltése | 1100db/40HQ |
| Anyag | PU |
| 1,2 cm-es rétegelt lemez | |
| 2 fokozatú zár-billentő mechanizmus | |
| 140 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 260 mm-es króm talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Termék mérete | 40*40*51-65cm |
| Csomagolás mérete | 50*26*48cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 4,0 kg |
| G.W. | 5,0 kg |
| Mennyiség betöltése | 1100db/40HQ |
| Anyag | PU |
| 1,2 cm-es rétegelt lemez | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 3. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es króm talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Termék mérete | 58*59*77-87cm |
| Csomagolás mérete | 61*47*49cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 12,8 kg |
| G.W. | 14,0 kg |
| Mennyiség betöltése | 470db/40HQ |
| Anyag | PU |
| 1,2 cm-es rétegelt lemez | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 3. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es króm talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Termék mérete | 58*59*77-87cm |
| Csomagolási méret | 61*47*49cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 12,8 kg |
| G.W. | 14,0 kg |
| Mennyiség betöltése | 470db/40HQ |
| Anyag | PU |
| 1,2 cm-es rétegelt lemez | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 3. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es króm talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Termék mérete | 58*59*77-87cm |
| Csomagolási méret | 61*47*49cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 12,8 kg |
| G.W. | 14,0 kg |
| Mennyiség betöltése | 470db/40HQ |
| Anyag | PU |
| 1,2 cm-es rétegelt lemez | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 3. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es króm talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Termék mérete | 58*59*77-87cm |
| Csomagolás mérete | 61*47*49cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 12,8 kg |
| G.W. | 14,0 kg |
| Mennyiség betöltése | 470db/40HQ |
| Anyag | PU |
| 1,2 cm-es rétegelt lemez | |
| Feladat mechanizmus | |
| 140 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 260 mm-es króm talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Termék mérete | 35*42*82-94cm |
| Csomagolás mérete | 50*24*48cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 7 kg |
| G.W. | 8 kg |
| Mennyiség betöltése | 1130db/40HQ |
| Anyag | PU |
| 1,2 cm-es rétegelt lemez | |
| Feladat mechanizmus | |
| 140 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 260 mm-es króm talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Termék mérete | 35*42*82-94cm |
| Csomagolás mérete | 50*24*48cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 7 kg |
| G.W. | 8 kg |
| Mennyiség betöltése | 1130db/40HQ |
| Anyag | PU |
| 1,2 cm-es rétegelt lemez | |
| Feladat mechanizmus | |
| 140 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 260 mm-es króm talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Termék mérete | 35*42*82-94cm |
| Csomagolás mérete | 50*24*48cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 7 kg |
| G.W. | 8 kg |
| Mennyiség betöltése | 1130db/40HQ |
| Anyag | PU |
| 1,2 cm-es rétegelt lemez | |
| Feladat mechanizmus | |
| 140 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 260 mm-es króm talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Termék mérete | 35*42*82-94cm |
| Csomagolás mérete | 50*24*48cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 7 kg |
| G.W. | 8 kg |
| Mennyiség betöltése | 1130db/40HQ |
| Anyag | PU |
| 1,2 cm-es rétegelt lemez | |
| Feladat mechanizmus | |
| 140 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 260 mm-es króm talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Termék mérete | 35*35*45-58cm |
| Csomagolási méret | 48*16*46cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 4,0 kg |
| G.W. | 5,0 kg |
| Mennyiség betöltése | 1880db/40HQ |
| Anyag | PU |
| Feladat mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 280 mm-es króm alap | |
| Krómozott csúszás | |
| Termék mérete | 58*55,5*78,5-87,5 cm |
| Csomagolási méret | 55*53*53cm |
| csomag | 2db/ctn |
| N.W. | 9,0 kg * 2 db |
| G.W. | 19,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 880db/40HQ |
| Anyagok | PU |
| 1,2 cm-es rétegelt lemez | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 140 mm-es 3. osztályú gázlift | |
| 260 mm-es króm talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Termék mérete | 42,5*53,5*81,5-95,5 cm |
| Csomagolás mérete | 48*37*48cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 11,0 kg |
| G.W. | 12,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 784db/40HQ |
| Anyagok | PU |
| 1,2 cm-es rétegelt lemez | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 140 mm-es 3. osztályú gázlift | |
| 260 mm-es króm talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Termék mérete | 42,5*53,5*81,5-95,5 cm |
| Csomagolás mérete | 48*37*48cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 11,0 kg |
| G.W. | 12,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 784db/40HQ |
GUYOU Label Story
Legújabb frissítések
Tájékoztatjuk a legfrissebb vállalati és iparági híreket
Iparági tudás
A mai globalizált világban az Anji Guyou Furniture Co., Ltd. jól tudja, hogy a különböző országok és régiók között jelentős kulturális különbségek és eltérő piaci igények vannak. Annak biztosítása érdekében, hogy Szalon szék termékei pontosan megfeleljenek a globális vásárlók egyedi preferenciáinak, a vállalat számos stratégiát fogadott el a piaci trendekhez való alkalmazkodásra és a piaci trendek irányítására.
A társaság külön nemzetközi piackutató részleget hozott létre, amely az egyes célpiacok kulturális hátterének, esztétikai trendjeinek, fogyasztási szokásainak és iparági normáinak mélyreható elemzéséért felel. Például az európai piacon a fogyasztók általában jobban odafigyelnek a termékek tervezésére és környezetvédelmére, és az egyszerű, de elegáns vonalakat és színkombinációkat részesítik előnyben. Ezért az európai piacon a Salon Chair dizájnhoz a vállalat frissebb és természetesebb színeket alkalmazhat, és kombinálhatja az ergonómiai elvekkel, hogy kényelmes és stílusos széket hozzon létre. Ugyanakkor biztosítjuk, hogy minden anyag megfeleljen az európai szigorú környezetvédelmi szabványoknak, mint például a REACH, RoHS stb., hogy elnyerjük a fogyasztók bizalmát.
Az ázsiai piacon, különösen Kelet-Ázsiában, például Kínában, Japánban és Dél-Koreában a fogyasztók magasabb követelményeket támasztanak a szalonszékek funkcionalitásával szemben, mint például a hosszú távú ülőhelyzetekhez való alkalmazkodás erősebb támogatása és a könnyen tisztítható anyagok. Megbirkózni a nagyfrekvenciás használati környezetekkel. Erre a tulajdonságra válaszul a vállalat kifejezetten megerősíti az ülés szerkezeti kialakítását, nagy szilárdságú ötvözet vázakat és kopásálló és könnyen tisztítható szöveteket használ, miközben állítható deréktámaszt és fejtámlákat ad hozzá, hogy megfeleljen az ügyfelek kényelem és praktikum iránti igényeinek. Kettős igények.
A Közel-Keletre és Afrikára a forró éghajlat miatt a szellőző és légáteresztő képessége miatt a Salon Chair fontos szempontokká válnak. Az Anji Guyou Furniture jó légáteresztő képességű hálós anyagokat használ majd aerodinamikus kialakítással kombinálva, hogy az ülések hatékonyan enyhítsék a hosszan tartó ülés okozta fülledt érzést, miközben megőrzik szépségüket. Ugyanakkor, tekintettel az ezeken a területeken esetlegesen előforduló instabil tápellátásra, egyes csúcskategóriás modelleket újratölthető USB interfésszel is felszerelnek, hogy kényelmes töltési szolgáltatásokat nyújtsanak az ügyfeleknek.
A funkcionális testreszabás tekintetében az Anji Guyou Furniture is rendkívül nagy rugalmasságot mutat. A cég nem csak szabványos Szalonszék modelleket kínál, hanem elfogadja az ügyfelek személyre szabott testreszabási igényeit is. Legyen szó színillesztésről, anyagválasztásról vagy speciális funkciók kiegészítéséről (például masszázsfunkciók, tárolóhely stb.), a cég egyedi tervezési megoldásokat tud nyújtani az ügyfelek egyedi igényei és költségvetése alapján. Ez a fajta személyre szabott szolgáltatás nemcsak az ügyfelek egyedi igényeit elégíti ki, hanem tovább erősíti a vállalat pozícióját a csúcskategóriás testreszabási piacon.
Az Anji Guyou Furniture nagy jelentőséget tulajdonít a helyi kereskedőkkel és tervezőkkel való együttműködésnek is. A helyi partnerekkel való szoros kommunikáció révén a vállalat lépést tarthat a piaci trendekkel és a fogyasztói visszajelzésekkel, ezáltal gyorsan módosíthatja termékstratégiáit és új, a helyi piaci igényeknek jobban megfelelő termékeket dobhat piacra. Ezzel párhuzamosan a cég rendszeresen meghív nemzetközileg elismert tervezőket a terméktervezésbe, élvonalbeli tervezési koncepciók és technológiák bevezetésére, valamint termékei nemzetközi versenyképességének folyamatos növelésére.
A különböző országok és régiók kulturális különbségeinek és piaci igényeinek mélyreható kutatása során az Anji Guyou Furniture egy sor precíz és hatékony stratégiát fogadott el, hogy a szalonszék kialakítását és funkcionalitását a globális ügyfelek egyedi preferenciáihoz igazítsa. Ez a piacorientált üzleti filozófia nemcsak abban segített, hogy a vállalat széles körben elismert legyen világszerte, hanem szilárd alapot teremtett a vállalat fenntartható fejlődéséhez.