Termékkategória
| Anyag | Leathaire |
| Kifelé billenthető párna kartámasz | |
| Záró-dőlés-reteszelő mechanizmus | |
| 80 mm-es 3. osztályú gázlift | |
| 350 mm-es levehető porszórt vas talp | |
| 60 mm-es PU görgő | |
| Lábtartóval | |
| Termék mérete | 76*73*109-119cm |
| Csomagolás mérete | 84*64*44cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 23,0 kg |
| G.W. | 25,0 kg |
| Mennyiség betöltése | 300db/40HQ |
| Anyag | PU |
| Festés magasságban állítható párna kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 80 mm-es 3. osztályú gázlift | |
| 350 mm-es alumínium talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Lábtartóval | |
| Termék mérete | 78*64*118-126cm |
| Csomagolás mérete | 77*66*37cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 22,0 kg |
| G.W. | 24,0 kg |
| Mennyiség betöltése | 375db/40HQ |
| Anyag | Szövet |
| Festés magasságban állítható párna kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 80 mm-es 3. osztályú gázlift | |
| 350 mm-es alumínium talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Lábtartóval | |
| Termék mérete | 78*64*118-126cm |
| Csomagolás mérete | 77*66*37cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 22,0 kg |
| G.W. | 24,0 kg |
| Mennyiség betöltése | 375db/40HQ |
| Anyag | PVC |
| Összekötő párna kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es nylon talp | |
| 50 mm-es nylon görgő | |
| Nyak- és derékpárnával | |
| Termék mérete | 62*54*117-127c |
| Csomagolás mérete | 78*28,5*59cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 13,4 kg |
| G.W. | 15 kg |
| Mennyiség betöltése | 480db/40'GP;533db/40'HQ |
| Anyag | PVC |
| Összekötő párna kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es nylon talp | |
| 50 mm-es nylon görgő | |
| Nyak- és derékpárnával | |
| Termék mérete | 62*54*117-127c |
| Csomagolási méret | 78*28,5*59cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 13,4 kg |
| G.W. | 15 kg |
| Mennyiség betöltése | 480db/40'GP;533db/40'HQ |
| Anyagok | PU |
| Krómozott kartámasz | |
| Fekvő mechanizmus | |
| 80 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 350 mm-es króm talp | |
| 50 mm-es PU görgő | |
| Lábtartóval | |
| Termék mérete | 78,5*70*120-128cm |
| Csomagolás mérete | 84*65*41cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 20,7 kg |
| G.W. | 22,7 kg |
| Mennyiség betöltése | 300db/40HQ |
| Anyagok | PVC és bársony |
| 4D kartámasz | |
| Szinkronizálási mechanizmus | |
| 100 mm-es, 4-es osztályú gázlift 7 cm-es süllyedéssel | |
| Króm alumínium talp | |
| PU görgő | |
| Memóriahab nyakú derék mágneses vonzással | |
| Beépített fel és le gyúró masszázs | |
| Termék mérete | 78*55*128-136cm |
| Ülés | 84*65*41cm |
| Vissza | SZ56*Ma85cm |
| Csomagolás mérete | 87*65*38cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 25,5 kg |
| G.W. | 27,5 kg |
| Mennyiség betöltése | 308db/40HQ |
| Anyagok | Szövet és bársony |
| 4D kartámasz | |
| Szinkronizálási mechanizmus | |
| 100 mm-es, 4-es osztályú gázlift 7 cm-es süllyedéssel | |
| Alumínium alap festése | |
| Fekete PU görgő | |
| Mágneses memóriahabos fejpárna | |
| Beépített, állítható magasságú deréktámasz | |
| Termék mérete | 73*56*128-133cm |
| Csomagolási méret | 83*65*37cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 24,5 kg |
| G.W. | 27,3 kg |
| Mennyiség betöltése | 350db/40HQ |
| Anyagok | PVC |
| Összekötő párna kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| 350 mm-es nylon talp | |
| 50 mm-es nylon görgő | |
| Nyak- és derékpárnával | |
| Termék mérete | 62,5*58*121,5-131,5 cm |
| Csomagolás mérete | 82*32,5*65cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 14,2 kg |
| G.W. | 15,7 kg |
| Mennyiség betöltése | 392db/40HQ |
| Anyagok | PVC |
| 2D kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| Nylon alap | |
| Nylon görgő | |
| Nyak- és derékpárnával | |
| Termék mérete | 67*66*123-133cm |
| Csomagolás mérete | 83*29*65cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 17,6 kg |
| G.W. | 19,6 kg |
| Mennyiség betöltése | 456db/40HQ |
| Anyagok | PVC |
| 2D kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| Nylon alap | |
| Nylon görgő | |
| Nyak- és derékpárnával | |
| Termék mérete | 67*66*123-133cm |
| Csomagolási méret | 83*29*65cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 17,6 kg |
| G.W. | 19,6 kg |
| Mennyiség betöltése | 456db/40HQ |
| Anyagok | Mesh |
| PP kartámasz | |
| Záró-döntés mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| Nylon alap | |
| Nylon görgő | |
| Termék mérete | 57,5*67*91,5-101 cm |
| Csomagolás mérete | 62*32,5*58,5cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 9,6 kg |
| G.W. | 11,0 kg |
| Mennyiség betöltése | 592db/40HQ |
| Anyagok | Mesh |
| PP párnázott flip kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| Nylon alap | |
| PU görgő | |
| Termék mérete | 59*58*98-108cm |
| Csomagolási méret | 58*32*59cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 10,3 kg |
| G.W. | 11,8 kg |
| Mennyiség betöltése | 640db/40HQ |
| Anyagok | PVC |
| PP állítható kartámasz | |
| Fekvő mechanizmus | |
| 100 mm-es 3. osztályú gázlift | |
| 320 mm-es nylon talp | |
| 50 mm-es PU színes görgők | |
| Nyak- és derékpárnával | |
| Termék mérete | 64,5*51*119-129cm |
| Csomagolás mérete | 85x32,5x59 cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 17,5 kg |
| G.W. | 19,0 kg |
| Mennyiség betöltése | 430db/40HQ |
| Anyagok | PVC |
| 2D kartámasz | |
| Záró-billentő mechanizmus | |
| 100 mm-es 2. osztályú gázlift | |
| Nylon alap | |
| Nylon görgő | |
| Nyak- és derékpárnával | |
| Termék mérete | 67*66*123-133cm |
| Csomagolás mérete | 83*29*65cm |
| csomag | 1db/ctn |
| N.W. | 17,6 kg |
| G.W. | 19,6 kg |
| Mennyiség betöltése | 456db/40HQ |
1. PVC
2. 2D kartámasz
3. Záró-billentő mechanizmus
4. 100 mm-es 3. osztályú gázlift
5. Nylon alap
6. 60 mm-es nylon görgő
7. Nyakpárnával és derékpárnával
8. Termék mérete: 67*66*123-133cm
9. Csomagolási méret: 85*41*65cm
10. Csomag: 1db/ctn
11. N.W.:23,0kgs
12. G.W.: 26,0kg
13. Betöltési mennyiség: 280db/40HQ
1. PVC Velvet
2. 4D kartámasz
3. Szinkronizálási mechanizmus
4. 80 mm-es, 3. osztályú gázlift 50 mm-es kúpos kivitelben
5. 350 mm Festőalap
6. 60 mm-es fekete PU görgő
7. Nyakpárnával és derékpárnával
8. Termék mérete: 74*66*127-135cm
9. Csomagolási méret: 83*66*44cm
10. Csomag: 1db/ctn
11. N. W.:22. 2 kg
12. G. W.:24. 7 kg
13. Betöltési mennyiség: 300db/40HQ
1. PVC
2. 4D kartámasz
3. Záró-billentő mechanizmus
4. 100 mm-es 3. osztályú gázlift
5. Fémtalp festése
6. 60 mm-es nylon görgő
7. Nyakpárnával és derékpárnával
8. Termék mérete: 67*66*125-135cm
9. Csomagolási méret: 86*70*38cm
10. Csomag: 1db/ctn
11. N. W.:23. 0 kg
12. G. W.:26. 0 kg
13. Betöltési mennyiség: 312db/40HQ
1. PVC
2. PP párnázott összekötő kartámasz
3. Dönthető mechanizmus
4. 100 mm-es 2. osztályú gázlift
5. 320 mm-es nylon alap
6. 50 mm-es nylon görgő
7. Nyakpárnával és derékpárnával
8. Lábtartóval
9. Termék mérete: 61*51,5*114-124cm
10. Csomagolási méret: 78*28*59cm
11. Csomag: 1db/ctn
12. ÉN:14,6kg
13. G.W.:16kg
14. Betöltési mennyiség: 533 db/40HQ
GUYOU Label Story
Legújabb frissítések
Tájékoztatjuk a legfrissebb vállalati és iparági híreket
Iparági tudás
Tartószerkezet anyagválasztás
Ötcsillagos talp: Ergonómikus székünk nagy szilárdságú alumíniumötvözetet használ az ötcsillagos talp fő anyagaként. Az alumíniumötvözet könnyű súlyáról, nagy szilárdságáról, korrózióállóságáról, fáradtságállóságáról és egyéb tulajdonságairól híres, amelyek biztosítják, hogy a szék stabil maradjon, és ne remegjen még hosszú távú használat után sem. Ezen kívül az alumíniumötvözet ötcsillagos lábak precíziós öntési és csiszolási eljárásokon estek át, a felület pedig sima és sorjamentes, ami egyszerre szép és biztonságos.
Pneumatikus rúd: A pneumatikus rúd a székemelő funkció központi eleme. Szigorúan kiválasztjuk azokat a kiváló minőségű pneumatikus rudakat, amelyek megfeleltek a nemzetközi biztonsági tanúsítványnak, mint például a 4-es vagy magasabb szintű pneumatikus rudak, amelyek megfelelnek az olyan mérvadó szervezetek vizsgálati szabványainak, mint az SGS, a TUV vagy a Bureau Veritas. Ezek a pneumatikus rudak nem csak nagyobb teherbíró képességgel rendelkeznek, hanem kiváló tartóssággal és stabilitással is rendelkeznek, ami biztosítja a szék stabilitását az emelési folyamat során, és hatékonyan elkerülheti a biztonsági veszélyeket.
A stabilitást és biztonságot biztosító intézkedések
Szigorú anyagkiválasztás és tesztelés: Hosszú távú együttműködést folytatunk olyan világhírű vizsgáló intézményekkel, mint az SGS, a TUV és a Bureau Veritas, hogy szigorúan szűrjük és teszteljük az összes kulcsfontosságú anyagot annak biztosítása érdekében, hogy az anyagminőség megfeleljen a nemzetközi biztonsági előírásoknak.
Precíziós gyártási folyamat: Az olyan alkatrészek gyártási folyamata során, mint az ötcsillagos lábak és a légnyomásrudak, fejlett precíziós gyártási eljárásokat alkalmaznak az egyes alkatrészek méretpontosságának és összeszerelési pontosságának biztosítására, így javítva a szék általános stabilitását.
6S irányítási rendszer: Üzemünk szigorú 6S irányítási rendszert alkalmaz, nevezetesen válogatást, javítást, seprést, tisztítást, írástudást és biztonságot, hogy biztosítsa a tiszta és rendezett termelési környezetet, csökkentse a gyártási folyamatban a nemkívánatos tényezőket, és tovább javítsa a termék minőségét.
Többféle biztonsági kialakítás: A pneumatikus rúd robbanásbiztos acéllemezzel és túlterhelés elleni védelemmel van felszerelve. Ha a pneumatikus rúd belső nyomása abnormális vagy meghaladja a névleges teherbírást, automatikusan reteszelődik és megakadályozza a robbanást, további biztonsági védelmet nyújtva a felhasználóknak.
Rendszeres karbantartás és ellenőrzés: Arra bátorítjuk a felhasználókat, hogy rendszeresen ellenőrizzék és tartsák karban a széket, például ellenőrizzék, hogy a légnyomásrúd nem szivárog-e, hogy az ötcsillagos lábak meglazultak-e stb., valamint professzionális karbantartási útmutatást nyújtanak annak biztosítására, hogy a szék mindig a legjobb állapotban legyen használat közben.
Ergonómikus szabadidős irodai játékszékeink magas minőséget és biztonságot követnek a tartószerkezetek anyagainak kiválasztásakor, és szigorú anyagválasztást, pontos gyártási folyamatokat, 6S irányítási rendszereket és többféle biztonsági kialakítást alkalmaznak, hogy a székek stabilak és biztonságosak legyenek. Kényelmes és megbízható élményt biztosít a felhasználóknak.